Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 қазандағы N 1171 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 мамырдағы N 811 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Республикада көмiрдiң бәсекелес рыногының пайда болуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Шаруашылық жүргiзушi субъектiлер - табиғи монополистердiң өнiмiне бағаны реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 қазандағы N 1171 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 44, 474-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
бiрiншi тармақтың үшiншi абзацындағы "көмiр өнеркәсiбi" деген сөз алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1171
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1997 г. N 811. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В связи с состоявшимся в республике конкурентным рынком угля Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1171 P941171_ "О регулировании цен на продукцию хозяйствующих субъектов-естественных монополистов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 474) следующее изменение:
в абзаце третьем пункта 1 исключить слова "угольной промышленности".
Премьер-Министр
Республики Казахстан