1990 жылғы 19 қарашада Еуропадағы жай қарулы күштер туралы шартқа қатысушы-мемлекеттермен келiсiлген Құжатты мақұлдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 14 мамыр N 833
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. 1990 жылғы 19 қарашада Еуропадағы жай қарулы күштер туралы
шартқа қатысушы-мемлекеттермен келiсiлген Құжат (Еуропадағы жай
қарулы күштер турал ышарттың және Жеке құрам саны туралы
келiссөздердiң Қорытынды Актiсiнiң қолданылуын қарау жөнiндегi
бiрiншi Конференцияның Қорытынды Құжатына А Қосымша, Вена, 1996 ж.,
15-31 мамыр) мақұлдасын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Еуропадағы
жай қарулы күштер туралы шарттың депозитарийiне тиiстi мәлiмдеме
жолдасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об одобрении Документа, согласованного государствами-участниками Договора об обычных вооруженных силах в Европе от 19 ноября 1990 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 1997 г. N 833
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить Документ, согласованный государствами-участниками Договора об обычных вооруженных силах в Европе от 19 ноября 1990 года (Приложение А к Итоговому Документу первой Конференции по рассмотрению действия Договора об обычных Вооруженных Силах в Европе и Итогового Акта переговоров о численности личного состава, Вена, 15-31 мая 1996 г.).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить соответствующее уведомление депозитарию Договора об обычных Вооруженных Силах в Европе.
Премьер-Министр
Республики Казахстан