Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 15 мамыр N 835. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл жоспары және 1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы  N 56  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 3, 17-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулыға "1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл жоспары" деген 1-қосымшаға:
"Құрылымдық-институционалдық қайта құрулар" деген II тараудағы реттiк нөмiрi 37-жолдың 4-бағанындағы "1996" деген сан "1998" деген санмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1997 г. N 835. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56 P960056_  "О Плане действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы и развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 3, ст. 17) следующее изменение:
в приложении 1 "Плана действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы" к указанному постановлению:
в разделе II "Структурно-институциональные преобразования" строки, порядковый номер 37, в графе 4 цифру "1996" заменить цифрой "1998".
Премьер-Министр
Республики Казахстан