"Алатау" АҚ Алматы мамандандырылған конструкторлық бюросы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 20 мамыр N 854
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Алатау" АҚ Алматы мамандандырылған конструкторлық бюросының мүлiктiк кешенi туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң 1996 жылғы 1 қарашадағы N 715 P960715_ қаулысында жазылған шешiмiне келiсiм берiлсiн.
2. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об Алматинском специализированном конструкторском бюро АО "Алатау"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1997 г. N 854
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с решением Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, изложенным в постановлении от 1 ноября 1996 г. N 715 "Об имущественном комплексе АСКБ АО "Алатау".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Департамент управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан