Жамбыл және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының фосфор саласы iшiндегi кәсiпорындарында соттан тыс тәртiппен оңалту рәсiмдерiн жүргiзу мәселелерi<*>
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 23 мамырдағы N 864
Жамбыл және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының фосфор саласы iшiндегi кәсiпорындарының төлем қабiлеттiгiн қалпына келтiру мақсатында және "Банкроттық туралы" Қазақстан Респубилкасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы N 67 Заңының 105-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi: <*>
1. Жамбыл және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының "Фосфор" акционерлiк қоғамында фосфор саласы iшiндегi кәсiпорындарында (бұдан әрi кәсiпорын) соттан тыс тәртiппен оңалту рәсiмдерi жүзеге асырылсын. <*>
ЕСКЕРТУ. Атауы, кiрiспесi және 1-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң
1997.09.22. N 1369 қаулысымен. P971369_
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi Мемлекеттiк комиссиямен келiсiм бойынша белгiленген тәртiптi сақтай отырып, кәсiпорындарды оңалту жоспарын бекiтсiн, мүлiк пен iстердi басқару функциясын оңалтушы басқаруға берсiн, осы мәселе жөнiнде құрылған комиссиялармен жұмысты үйлестiре отырып, кәсiпорындардың төлем қабiлеттiлiгiн қалпына келтiру бойынша қажеттi шараларды қабылдасын;
3. "Жамбыл облысының фосфор саласы iшiндегi кәсiпорындарды дағдарыстан шығару жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 ақпандағы N 195 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулының 3-тармағының 2-абзацындағы және оның 1-қосымшасындағы "қайта ұйымдастырылған" деген сөздер "оңалтылған" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы проведения реабилитационных процедур во внесудебном порядке на предприятиях фосфорной подотрасли Жамбылской и Южно-Казахстанской областей<*> Сноска. В названии и преамбуле заменены слова - постановлением Правительства РК от 22 сентября 1997 г. N 1369 ~P971369.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 864
В целях восстановления платежеспособности предприятий фосфорной подотрасли Жамбылской и Южно-Казахстанской областей и в соответствии со статьей 105 Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 г. N 67 Z970067_ "О банкротстве" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Осуществить на предприятиях фосфорной подотрасли Жамбылской области, а также на акционерном обществе "Фосфор" Южно-Казахстанской области (далее - предприятия) реабилитационные процедуры во внесудебном порядке. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 сентября 1997 г. N 1369 P971369_ .
2. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан с соблюдением установленного порядка по согласованию с Государственной комиссией утвердить план реабилитации предприятий, передать функции управления имуществом и делами реабилитационному управляющему, принять необходимые меры по восстановлению платежеспособности предприятий, координируя работу с созданными по этому вопросу комиссиями.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 1996 г. N 195 P960195_ "О мерах по выводу из кризиса предприятий фосфорной подотрасли Жамбылской области" следующее изменение:
в абзаце втором пункта 3 и в приложении 1 к указанному постановлению слово "реорганизационные" заменить словом "реабилитационные".
Премьер-Министр
Республики Казахстан