Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 27 мамырдағы N 887. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысының қосымшасына:
"Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" деген ҮII бөлiмде, реттiк нөмiрi 111, мына жолдар алынып тасталсын:
"Жастар туралы"   Заң жобасы,   наурыз    Жастурспортминi,
Үкiмет        1997 ж.   Әдiлетминi",
қаулысы
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы  N 14  қаулысымен бекiтiлген, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы Заң жобасы жұмыстарының жобасына:
реттiк нөмiрi   30, жолдар алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 г. N 887. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В приложении к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 P961533_  "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер 111, исключить строки:
"О молодежи" Проект Закона, март 1997 г. Минмолтурспорт,
постановление Минюст".
Правительства
2. В Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14 P970014_  "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год":
строки, порядковый номер 30, исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан