Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы N 1183 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 3 маусымдағы N 912
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiсiнiң басқармасындағы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң өкiлдерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы N 1183 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
қаулының атауы мен мәтiнiндегi "Министрлер Кабинетi", "Министрлер Кабинетiнiң" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Үкiметi", "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiсiнiң басқармасына - Қазақстан Республикасының Экономика және сауда вице-министрi Қадыржан Дәмитов Қабдошұлы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң өкiлi болып тағайындалсын;
Жұрғалиқызы Жанат Ертiлесова аталған құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1183
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1997 г. N 912
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1183 "О представителях Кабинета Министров Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан" следующие изменения:
в названии и тексте постановления слова "Кабинет Министров", "Кабинета Министров" заменить словами "Правительства Республики Казахстан", "Правительство Республики Казахстан";
назначить представителем от Правительства Республики Казахстан в Правление Национального Банка Республики Казахстан Дамитова Кадыржана Кабдошевича и вице-Министра экономики и торговли Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Ертлесову Жанат Джургалиевну.
Премьер-Министр
Республики Казахстан