Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 желтоқсандағы N 1367 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 12 маусым N 952. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 2000.05.06. N 677 қаулысымен. ~P000677
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Есiрткi заттарға бақылау жасау
жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 желтоқсандағы N 1367
P941367_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулының 2-қосымшасына:
Қазақстан Республикасының Есiрткi заттарға бақылау жасау
жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Әбдiров Н.М.         - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
тергеу комитетi Қарағанды жоғары
мектебiнiң қылмыстық құқық кафедрасы
меңгерушiсiнiң орынбасары, Қазақстан
Республикасының Есiрткi заттарға
бақылау жасау жөнiндегi мемлекеттiк
комиссиясының хатшысы
Әшiмов Н.С.          - Қазақстан Республикасының Экономика
министрiнiң орынбасары (вице-министр)
Ақанов А.А.          - Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрiнiң орынбасары
(вице-министр)
Уәйiсов М.К.         - Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрiнiң орынбасары (вице-министр)
Досқалиев К.Е.       - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
тергеу комитетi төрағасының орынбасары,
төрағаның орынбасары (келiсiм бойынша)
Жұмабеков О.И.       - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Кирданов В.Д.        - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кеден
комитетi төрағасының орынбасары
Сарабекова Т.С.      - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
мәдениет министрлiгiнiң Орта бiлiм
және тәрбие департаментiнiң директоры
Сүлеев Д.К.          - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
мәдениет министрлiгiнiң Жоғары және
арнаулы орта бiлiм департаментiнiң
директоры
Тiлепалдинов Р.Т.    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Н.К.Белоруков, Г.Н.Гамарник, М.К.Кетебаев, А.Р.Матақбаев,
М.Н.Нұрбеков, Б.С.Сәрсеков, Б.М.Таңарықов, К.Ш.Уканов, А.Д.Дүйсекеев,
М.К.Әбiлхатаев, А.В.Константинов, Д.Д.Сиқымбаев аталған құрамнан
шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 декабря 1994 г. N 1367
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1997 г. N 952. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2000 г. N 677 ~P000677.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан
от 5 декабря 1994 г. N 1367
P941367_
"О создании Государственной
комиссии Республики Казахстан по контролю за наркотиками" следующие
изменения:
в приложение 2 к указанному постановлению:
ввести в состав Государственной комиссии Республики Казахстан
по контролю за наркотиками:
Абдирова Н.М.         - заместителя кафедры уголовного права
Карагандинской высшей школы
Государственного следственного комитета
Республики Казахстан, секретарем
Государственной комиссии Республики
Казахстан по контролю за наркотиками
Ашимова Н.С.          - заместителя Министра (вице-Министра)
экономики Республики Казахстан
Аканова А.А.          - заместителя Министра (вице-Министра)
здравоохранения Республики Казахстан
Ваисова М.К.          - заместителя Министра (вице-Министра)
юстиции Республики Казахстан
Доскалиева К.Е.       - заместителя Председателя
Государственного следственного комитета
Республики Казахстан, заместителем
председателя (по согласованию)
Жумабекова О.И.       - заместителя Генерального Прокурора
Республики Казахстан (по согласованию)
Кирданова В.Д.        - заместителя Председателя
Государственного таможенного комитета
Республики Казахстан
Сарабекову А.С.       - Директора Департамента среднего
образования и воспитания Министерства
образования и культуры Республики
Казахстан
Сулеева Д.К.          - Директора Департамента высшего и
среднего специального образования
Министерства образования и культуры
Республики Казахстан
Тилебалдинова Р.Т.    - заместителя Председателя комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию);
вывести из указанного состава Белорукова Н.К., Гамарника Г.Н., Кетебаева М.К., Матакбаева А.Р., Нурбекова М.Н., Сарсекова Б.С., Танарыкова Б.М., Уканова К.Ш., Дуйсекеева А.Д., Абулхатаева М.К., Константинова А.В., Сихимбаева Д.Д.
Премьер-Министр
Республики Казахстан