Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 12 маусым N 956. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2000.08.12. N 1253 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды – ҚР Үкіметінiң Үкіметінiң 12.08.2000. № 1253 қаулысымен.
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң ТМД
Сыртқы экономикалық қызметiнiң бiрыңғай тауарлық номенклатурасы туралы үкiметаралық Келiсiмдерiн жүзеге асыру және тауарлардың кодтары мен сипаттамаларын оның жаңа редакциясына сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Биржалық тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 26,
302-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"қара бидай" деген жолдағы:
"1002" деген сан "100200000" деген санмен ауыстырылсын;
"Арпа" деген жолдағы:
"1003" деген сан "100300" деген санмен ауыстырылсын;
"Сұлы" деген жолдағы:
"1004" деген сан "100400000" деген санмен ауыстырылсын;
"Сорго" деген жолдағы:
"1007" деген сан "100700" деген санмен ауыстырылсын;
"Уатылған және уатылмаған соя 1201" деген жол мынадай
редакцияда жазылсын:
"жарылған не жарылмаған соя бұршақтары "120100".
"рапстың уатылған және уатылмаған тұқымы" деген жолдағы:
"1205" деген сан "120500" деген санмен ауыстырылсын;
"Дәндi күрiш, жарма күрiш" деген жолдағы:
"1206" саны "120600" деген санмен ауыстырылсын;
"Замш (қой, қозы және басқа да жануарлардың терiсiн қоса)" деген жолдағы:
"4108" деген сан "410800" деген санмен ауыстырылсын;
"Қаракөл елтiрiсi" деген жолдағы:
"43013000" деген сан "430130000" деген санмен ауыстырылсын;
"Талшықты мақта" деген жолдағы "5201, 5203" деген сандар
"520100, 520300000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жануарлардың жүндерi (биязы немесе бұдыр) ангор қояны, түйе, ангор ешкiсi 5102" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ангор қоянының, түйенiң, ангор ешкiлерiнiң биязы жүнi 5102";
"Мұнай өңдеу өнiмдерi" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Өңделмеген мұнайдың ұқсатылған өнiмдерi 271000270-271000320",
"271000340, 271000360", "271000740-271000780".
2. Осы қаулы 1997 жылдың 15 маусымынан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1035
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1997 года № 956. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года № 1253.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.08.2000 № 1253.
В целях реализации межправительственного Соглашения государств-участников Содружества Независимых Государств о единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности СНГ и приведения кодов и описания товаров в соответствие с ее новой редакцией Правительство Республики Казахстан постановляет:
внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1035 P951035_ "Об утверждении Перечня биржевых товаров" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 26, ст. 302) следующие изменения:
по строке "Рожь":
цифру "1002" заменить цифрой "100200000";
по строке "Ячмень":
цифру "1003" заменить цифрой "100300";
по строке "Овес":
цифру "1004" заменить цифрой "100400000";
по строке "Сорго":
цифру "1007" заменить цифрой "100700";
строку "Соя дробленная или недробленная 1201" изложить в
следующей редакции:
"Соевые бобы, дробленные или недробленные 120100";
по строке "Семена рапса дробленные или недробленные":
цифру "1205" заменить цифрой "120500";
по строке "Рис-зерно, рис-крупа":
цифру "1206" заменить цифрой "120600";
по строке "Замша (включая из шкур овец, ягнят и других
животных)":
цифру "4108" заменить цифрой "410800";
по строке "Каракуль":
цифру "43013000" заменить цифрой "430130000";
по строке "Хлопок-волокно":
цифры "5201, 5203" заменить цифрами "520100, 520300000";
Строку "Волос животных (тонкий или грубый) ангорского кролика, верблюда, коз ангорских 5102" изложить в следующей редакции:
"Тонкая шерсть ангорского кролика, верблюда, коз ангорских 5102";
строку "Продукты нефтепереработки" изложить в следующей редакции:
"Продукты переработки нефти сырой 271000270-271000320", "271000340, 271000360", "271000740-271000780".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 15 июня 1997 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан