Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 желтоқсандағы N 1523 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 2 шiлде N 1046. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.01.13. N 9 қаулысымен. ~P980009
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Радиожиiлiк спектрiн пайдалану құқығына конкурс-аукцион өткiзу жөнiнде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 желтоқсандағы N 1523 қаулысына P961523_ мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
радиожиiлiк спектрiн пайдалану құқығына арналған конкурс-аукцион өткiзу жөнiндегi комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi басқармасының бастығы Ж.Р.Мажренов (келiсiм бойынша) енгiзiлсiн;
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары Сиқымбаев Д.Д. басқа жұмысқа ауысуына байланысты аталған комиссияның құрамынан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1996 г. N 1523
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 1997 г. N 1046. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 января 1998 г. N 9 ~P970009
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1996 г. N 1523 P961523_ "Об образовании Комиссии по проведению конкурса-аукциона на право использования радиочастотного спектра" следующие изменения:
ввести в состав комиссии по проведению конкурса-аукциона на право использования радиочастотного спектра начальника Управления Комитета национальной безопасности Республики Казахстан Мажренова Ж.Р. (по согласованию);
вывести из указанного состава первого заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан Сихимбаева Д.Д. в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан