Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 қарашадағы N 1455 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 4 шiлдедегi N 1057
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасының мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 қарашадағы N 1455 P961455_ қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"Бурабай орман шаруашылығы Көкшетау облысы" деген сөздер "Бурабай" табиғи-сауықтыру кешенi, Солтүстiк Қазақстан облысы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Мыналардың:
"Бурабай орман-аңшылық шаруашылығының флорасы мен фаунасының қызметiн жақсарту және оны қорғауды күшейту туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1968 жылғы 5 тамыздағы N 496 қаулысының;
"Бурабай орман-аңшылық шаруашылығын қайта атау туралы" Қазақ ССР Жоғарғы Советiнiң 1983 жылғы 27 мамырдағы N 235 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 1996 г. N 1455
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 1997 г. N 1057
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 1996 г. N 1455 P961455_ "Вопросы Управления Делами Президента Республики Казахстан" следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
слова "Боровское лесное хозяйство, Кокшетауская область" заменить словами "Природно-оздоровительный комплекс "Бурабай", Северо-Казахстанская область".
2. Признать утратившими силу:
постановление Совета Министров Казахской ССР от 5 августа 1968 г. N 496 "Об улучшении деятельности и усиления охраны флоры и фауны Боровского лесо-охотничьего хозяйства";
постановление Совета Министров Казахской ССР от 27 мая 1983 г. N 235 "О переименовании Боровского лесо-охотничьего хозяйства".
Премьер-Министр
Республики Казахстан