Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 сәуiрдегi N 646 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 11 шiлде N 1099. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.22. N 1642 қаулысымен. ~P971642
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Энергетика және табиғи ресурстар
министрлiгiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997
жылғы 23 сәуiрдегi N 646 қаулысына
P970646_
мынадай толықтырулар мен
өзгерiстер енгiзiлсiн:
Аталған қаулының қосымшасында:
"Талдау және стратегиялық жоспарлау басқармасы" деген жолмен
толықтырылсын;
"Инвестициялық қызметтi қамтамасыз ету бөлiмi
Тәртiп және әскери-жұмылдыру жұмысы жөнiндегi бөлiм" деген жолдар
алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 г. N 646
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1997 г. N 1099. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 ноября 1997 г. N 1642 ~P971642
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23
апреля 1997 г. N 646
P970646_
"О структуре Министерства энергетики и
природных ресурсов Республики Казахстан" следующие дополнение и
изменения:
в приложении к указанному постановлению:
дополнить строкой:
"Управление анализа и стратегического планирования";
строки:
"Отдел обеспечения инвестиционной деятельности
Отдел по режиму и военно-мобилизационной работе"
исключить.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан