Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 18 шiлдедегi N 1134
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi
Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533
P961533_
қаулысының қосымшасына:
"Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" деген VII бөлiмдегi, реттiк
нөмiрi 112, мына жолдар алынып тасталсын:
"Жер қойнауы және   өзгерiстер мен    маусым   Экономминi,
жер қойнауын пайда. толықтырулар      1997 ж.  Қаржыминi,
ланушылар туралы    енгiзу туралы              Әдiлетминi
және мұнай туралы   Заң жобасы,
("Шетел инвестиция. Үкiмет қаулысы
лары туралы"
Қазақстан Республи.
касының Заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзуге
байланысты)
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң
жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14
P970014_
қаулысымен бекiтiлген Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы Заң жобасы жұмыстарының жоспарына:
реттiк нөмiрi 47а жол алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 1997 г. N 1134
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения:
1. В приложении к постановлению Правительства Республики
Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533
P961533_
"О развернутом Плане
мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ
на 1997 год":
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый
номер 112, строки:
"О недрах и             проект Закона  июнь 1997 г. Минэкономики,
недропользовании и     о внесении                  Минфин, Минюст"
о нефти (в связи       изменений и
с внесением изменений  дополнений,
и дополнений в Закон   постановление
Республики Казахстан   Правительства
"Об иностранных
инвестициях")
исключить.
2. В Плане законопроектных работ Правительства Республики
Казахстан на 1997 год, утвержденном постановлением Правительства
Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
P970014_
"О Плане
законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997
год":
строку, порядковый номер 47а, исключить.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан