"Ақмола облысының Жаңадала және Қима аудандарын тарату туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 24 шiлдедегi N 1172
"Ақмола облысының Жаңадала және Қима аудандарын тарату туралы"
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 23 шiлдедегi N 3604
U973604_
Жарлығын орындау үшiн және "Қазақстан Республикасының
әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 23-24,
507-құжат) 10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы
етедi:
Мыналардың:
таратылған Жаңадала ауданының аумағы қосылып Державин ауданының;
таратылған Қима ауданының аумағы қосылып Жақсы ауданының
шекаралары өзгертiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан "Об упразднении Жанадалинского и Кийминского районов Акмолинской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 г. N 1172
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 23 июля 1997 г. N 3604 U973604_ "Об упразднении Жанадалинского и Кийминского районов Акмолинской области" и в соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета
Республики Казахстан, 1993 г., N 23-24, ст. 507) Правительство
Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Изменить границы:
Державинского района, включив в него территорию упраздненного
Жанадалинского района;
Жаксынского района, включив в него территорию упраздненного
Кийминского района.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан