Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын ұйымдарда стипендия, еңбекақы және басқа да ақшалай төлемдердi төлеу нысанын өзгерту жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 04 тамыз N 1214. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.28. N 1464 қаулысымен. ~P991464
Мемлекеттiк сектор ресурстарын басқару жөнiндегi реформаны және мемлекеттiк қызмет реформасын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Мемлекеттiк бюджет есебiнен қаржыландырылатын ұйымдарға стипендия, еңбекақы және басқа да ақшалай төлемдердi екiншi деңгейдегi банктер арқылы дербес шоттар және пластикалық карталар арқылы, банктiк трансферттер арқылы төлеу нысанын енгiзу ұсынылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкiнiң филиалдары арқылы 1998 жылдың 1 қаңтарына дейiн трансферттердi жүзеге асыру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкi арқылы бюджеттiк ұйымдарға қолма қол ақша берудi қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Бюджеттiк және Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкiнде ағымдағы (транзиттiк) шоттар ашсын.
4. Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын ұйымдардың басшылары
қызметкерлерге төлемнiң жаңа нысандарының пәрмендiлiгiн, сондай-ақ
оның жүзеге асырылуының тәртiбiн түсiндiру жөнiндегi жұмыстарды
ұйымдастырсын.
5. Стипендия, еңбекақы және басқа да ақшалай төлемдердi төлеуге
қызмет көрсету жөнiндегi шығыстар республикалық бюджеттiң есебiне
жатқызылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О мерах по изменению формы выплаты стипендий, заработной платы и других денежных выплат в организациях, содержащихся за счет государственного бюджета
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1997 г. N 1214. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 сентября 1999 г. N 1464 ~P991464.
В целях осуществления реформы по управлении ресурсами государственного сектора и реформы государственной службы Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать организациям, содержащимся за счет государственного бюджета, внедрить формы выплаты стипендий, заработной платы и других денежных выплат через лицевые счета и пластиковые карты посредством банковских трансфертов через банки второго уровня.
2. Согласиться с предложением Министерства финансов Республики Казахстан об осуществлении трансфертов до 1 января 1998 года через филиалы Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана.
3. Министерству финансов Республики Казахстан открыть текущие (транзитные) счета в государственном Бюджетном банке Республики Казахстан и Акционерном Народном Сберегательном Банке Казахстана для обеспечения выдачи наличных денег бюджетным организациям через Акционерный Народный Сберегательный Банк Казахстана.
4. Руководителям организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, организовать работу по разъяснению работникам прогрессивности новых форм выплаты, а также порядка их осуществления.
5. Расходы по обслуживанию выплат стипендий, заработной платы и других денежных выплат отнести за счет республиканского бюджета.
Премьер-Министр
Республики Казахстан