Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 тамыздағы N 1240 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14. N 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14.  N 765 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Әкелiнетiн тауарларға кеден бажының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389   P961389_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 46, 450-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
"Титан-магний шикiзаты" деген жолдағы, "СЭҚ ТН бойынша тауар коды" деген бағандағы "2614 00 900" деген сан "2619 00930" деген сан болып есептелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 г. N 1389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 1997 г. N 1240. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 1997 г. N 1240 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N  765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 г. N 1389  P961389_ "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары" (САПП Республики Казахстан, 1996 г.. N 46, ст. 450) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
по строке "Титано-магниевое сырье", в графе "Код товара по ТН ВЭД" цифру "2614 00 900" считать цифрой "2619 00 930".
Премьер-Министр
Республики Казахстан