Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 12 тамыздағы N 1252. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысына :
Осы қаулының қосымшасына:
"Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" деген VII бөлiмде, реттiк нөмiрi 111, мына жолдар алынып тасталсын:
"Қылмыс жасағаны үшiн    Заң жобасы,  қараша   МТК ( келiсiм
күдiктiлердi және айып.  Үкiмет       1997 ж.  бойынша),
талғандарды қамауда      қаулысы               Iшкiiсминi,
ұстаудың тәртiбi мен                           Жоғарғы Сот
шарттары туралы                                (келiсiм
бойынша),
Әдiлетминi"
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң  жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14  қаулысына :
осы қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы Заң жобасы жұмыстарының жоспарына:
реттiк нөмiрi 63-жолдар алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1997 г. N 1252. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер 111, строки:
"О порядке и условиях       проект Закона,  ноябрь  ГСК (по
содержания под стражей      постановление   1997 г. согласованию),
подозреваемых и обвиняемых  Правительства           МВД, Верховный
в совершении преступлений                           Суд (по
согласованию),
Минюст"
исключить.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14 P970014_  "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год":
В Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковый номер 63, исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан