Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 қыркүйектегi N 1137 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 13 тамыздағы N 1255
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының азаматтарына паспорттар мен жеке басының куәлiктерiн айырбастау және беру процесiн жеделдету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 қыркүйектегi N 1137 P961137_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 3, 357-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтың үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"паспорттар мен жеке басының куәлiктерiн сатудан арнаулы шотқа түскен қаражатты, 1998 жылдың аяғына дейiн, республикалық бюджетте тиiстi қаржылық жылға арнап белгiленген тәртiппен көзделген қаражаттан тыс, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң органдарын дамытуға пайдалануға рұқсат етсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 г. N 1137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 1997 г. N 1255
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 г. N 1137 P961137_ "О мерах по ускорению процесса обмена и выдачи паспортов и удостоверений личности гражданам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 3, ст. 357) следующее изменение:
абзац третий пункта 1 изложить в следующей редакции:
"разрешить до конца 1998 года средства от реализации населению паспортов и удостоверений личности, поступившие на специальный счет, использовать на развитие органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан сверх средств, предусмотренных в установленном порядке в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год".
Премьер-Министр
Республики Казахстан