Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 қазандағы N 1289 және 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 2 қыркүйектегi N 1315. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Елдегi жағдай және 1997 жылға арналған iшкi және сыртқы саясаттың негiзгi бағыттары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан Халқына Жолдауының негiзгi қағидаларын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 қазандағы N 1289  қаулысына
аталған қаулымен бекiтiлген "Елдегi жағдай және 1997 жылға арналған iшкi және сыртқы саясаттың негiзгi бағыттары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан халқына Жолдауының негiзгi қағидаларын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар жоспарындағы:
реттiк нөмiрi 19-жол алынып тасталсын;
"1997 жылға арналған реформаларын тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысына :
аталған қаулыға қосымшадағы:
II.3-тараушадағы (Жекешелендiру, кәсiпорынды реформалау және мемлекеттiк меншiктi басқару).
реттiк нөмiрi 39-жол алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1996 г. N 1289 и от 13 декабря 1996 г. N 1533
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1997 г. N 1315. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1996 г. N 1289 P961289_  "О Плане мероприятий по реализации основных положений Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана "О положении в стране и основных направлениях внутренней и внешней политики на 1997 год":
в Плане мероприятий по реализации основных положений Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана "О положении в стране и основных направлениях внутренней и внешней политики на 1997 год", утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 19, исключить;
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 P961533_  "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в приложении к указанному постановлению:
в подразделе II.3 (Приватизация, реформа предприятий и управления государственной собственностью):
строку, порядковый номер 39, исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан