Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 21 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 16 қыркүйек N 1341. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Астықты және оны қайта өңдеу өнiмдерiн экспорттау және iшкi сату кезiнде қажеттi құжаттарды ресiмдеудiң тәртiбiн оңайлату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 қаңтардағы  N 21 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 1, 6-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтың екiншi және төртiншi абзацтары "сондай-ақ белгiленген тәртiппен тiркелген басқа да сынақ лабораторияларымен (орталықтарымен)" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1997 г. N 21
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1997 г. N 1341. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1997 г. N 21 P970021_ "Об упрощении порядка оформления необходимых документов при экспорте и внутренней реализации зерна и продуктов его переработки" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 1,
ст.6) следующее дополнение:
абзацы второй и четвертый пункта 1 дополнить словами "а также
другими испытательными лабораториями (центрами), аккредитованными в
установленном порядке".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан