"Қазақмұнайқұбыры" ұлттық мұнай құбыры компаниясының жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 21 қыркүйек N 1357
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақмұнайқұбыры" ұлттық мұнай құбыры компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының осы акционерлiк қоғамның фирмалық атауын:
"ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөнiндегi ұлттық компания" деп өзгерту жөнiндегi ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi, Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi заңда белгiленген тәртiппен "Қазақмұнайқұбыры" ұлттық мұнай құбыры компаниясы" жабық акционерлiк қоғамын осы қаулының 1-тармағына сәйкес қайта атау жөнiнде қажеттi ұйымдастыру шараларын қабылдасын.
3. "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөнiндегi ұлттық компанияның Байқаушы кеңесi мына құрамда бекiтiлсiн:
Шүкеев Ө.Е.        - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
орынбасары - Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда министрi, төраға
Дәукеев С.Ж.       - Қазақстан Республикасы Энергетика және
табиғи ресурстар министрiнiң орынбасары
(вице-министрi) - Қазақстан Республикасы
Энергетика және табиғи ресурстар
министрлiгiнiң Геология, жер қойнауын
қорғау және пайдалану комитетiнiң төрағасы
Қалмырзаев С.С.    - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен
активтердi басқару департаментiнiң
директоры
Қаппаров Н.Д.      - "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөнiндегi
ұлттық компаниясының президентi
Котлов А.Н.        - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кеңсесi Басшысының орынбасары
4. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорын - "Южнефтепровод" және "Қазақстан мен Орта Азия арналы мұнай құбыры" өндiрiстiк бiрлестiктерiн қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 2 сәуiрдегi N 461 қаулысына:
1-тармақтың екiншi және үшiншi абзацындағы және 2-тармақтағы "Қазақмұнайқұбыры" ұлттық мұнай құбыры компаниясын", "Қазақмұнайқұбыры" ұлттық мұнай құбыры компаниясы" деген сөздер "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөнiндегi ұлттық компаниясын", "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөнiндегi ұлттық компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Құбыр желiсi көлiгiн дамыту мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 шiлдедегi N 1176 қаулысына:
1-тармақтағы "Қазақмұнайқұбыры" ұлттық мұнай құбыры компаниясы" деген сөздер "КазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөнiндегi ұлттық компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
Ескерту. 4-тармақтың 6, 7, 8, 9-абзацтарының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.07.27. N 781  қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Отдельные вопросы Национальной нефтепроводной компании "Казахнефтепровод"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 г. N 1357
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением закрытого акционерного общества "Национальная нефтепроводная компания "Казахнефтепровод" об изменении фирменного названия этого акционерного общества на следующее:
"Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл".
2. Министерству юстиции, Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять необходимые организационные меры по переименованию закрытого акционерного общества "Национальная нефтепроводная компания "Казахнефтепровод" в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
3. Утвердить Наблюдательный совет Национальной компании по транспортировке нефти "КазТрансОйл" в следующем составе:
Шукеев У.Е.        - Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министр экономики и торговли
Республики Казахстан, председатель
Даукеев С.Ж.       - заместитель Министра (вице-Министр)
энергетики и природных ресурсов
Республики Казахстан - Председатель Комитета
геологии, охраны и использования недр
Министерства энергетики и природных
ресурсов Республики Казахстан
Калмурзаев С.С.    - Директор Департамента управления
государственным имуществом и активами
Министерства финансов Республики Казахстан
Каппаров Н.Д.      - президент Национальной компании по
транспортировке нефти "КазТрансОйл"
Котлов А.Н.        - заместитель Руководителя Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1997 г. N 461 P970461_  "О реорганизации республиканских государственных предприятий - производственных объединений "Южнефтепровод" и "Магистральные нефтепроводы Казахстана и Средней Азии":
в абзаце втором и третьем пункта 1 и в пункте 2 слова "Национальную нефтепроводную компанию "Казахнефтепровод", "Национальная нефтепроводная компания "Казахнефтепровод" заменить словами "Национальную компанию по транспортировке нефти "КазТрансОйл", "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОил";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 г. N 1176 P971176_  "Вопросы развития трубопроводного транспорта":
в пункте 1 слова "Национальная нефтепроводная компания "Казахнефтепровод" заменить словами "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл". <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781  .
Премьер-Министр
Республики Казахстан