"Қазақстан алюминийi" акционерлiк қоғамының Торғай боксит кен басқармасы құрылымдық бөлiмшесi бойынша салықтарды есептеудiң тәртiбi туралы мәселеге
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 26 қыркүйек N 1375
Арқалық қаласының бюджетi мен экономикасын қолдау мен сауықтыру мақсатында, реформалардың салмағын аймақтардың деңгейiне көшiру мен шағын және орташа қалаларды сауықтыруды ескере отырып Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан алюминийi" акционерлiк қоғамы "Торғай кен
басқармасы" бөлiмшесi бойынша заңды тұлғалардан алынатын табыс салығын
Арқалық қаласының бюджетiне аударуды жүргiзсiн.
2. Заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы сомасының есебi үш
көрсеткiшке: еңбекақыға, негiзгi қорлардың құнына және өндiрiске
кететiн шығынға сүйене отырып жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы

К вопросу о порядке зачисления налогов по Тургайскому бокситорудоуправлению - структурному подразделению акционерного общества "Алюминий Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 1997 г. N 1375
В целях поддержки и оздоровления бюджета и экономики города Аркалыка, с учетом переноса центра тяжести реформ на уровень регионов и политики оздоровления малых и средних городов, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Акционерному обществу "Алюминий Казахстана" производить
отчисление подоходного налога с юридических лиц по подразделению
"Тургайское рудоуправление" в бюджет города Аркалыка.
2. Расчет суммы подоходного налога с юридических лиц
производить, исходя из трех показателей: заработной платы, стоимости
основных фондов и затрат на производство.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан