Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 мамырдағы N 814 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 30 қыркүйек N 1391. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Бiлiм және мәдениет министрлiгi жоғары және орта арнаулы оқу орындарының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 мамырдағы N 814 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 18, 167-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасының Бiлiм және мәдениет министрлiгi мен Қ.Иассауи атындағы Қазақ-Түрiк университетiне бөлiнген қаражат шегiнде 1997 жылға арналған жоспарды белгiлеудiң функциялар мен бағдарламалар бөлiгiне қажеттi өзгерiстер енгiзiлсiн".
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1997 г. N 814
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1997 г. N 1391. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1997 г. N 814 P970814_  "Вопросы высших и средних специальных учебных заведений Министерства образования и культуры Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 18, ст. 167) следующее дополнение:
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Министерству финансов Республики Казахстан внести необходимые изменения в плановые назначения на 1997 год в разрезе функций и программ в пределах средств, выделенных из республиканского бюджета Министерству образования и культуры Республики Казахстан и Международному Казахско-Турецкому университету им. А.Ясави".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан