Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 11 шiлдедегi N 1101 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 7 қазандағы N 1420
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасындағы 1997 жылдың аң аулау маусымына
арналған аңшылық жануарларын аулау лимитiн бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 11 шiлдедегi N 1101
P971101_
қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасына:
Ескертпедегi "лимиттiң" деген сөзден кейiн, "Алматы облысы
бойынша маралды атып алу лимитiн қоспағанда", деген сөзбен
толықтырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1997 г. N 1101
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1997 г. N 1420
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
11 июля 1997 г. N 1101
P971101_
"Об утверждении лимитов добычи
охотничьих животных в Республике Казахстан на сезон охоты 1997 года"
следующее дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в Примечании после слова "лимита" дополнить словами "(за
исключением лимита отстрела марала по Алматинской области)".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан