Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 қаңтардағы N 40 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 17 қазандағы N 1445
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында
1997 жылы балық аулау және теңiз аңдарын (итбалық) аулаудың көлемiн
(лимитiн) бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы
10 қаңтардағы N 40
P970040_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"оның iшiнде: Жайық өзенi сағалық
кеңiстiгiмен
олардан:
iрi балық (сазан, табан, көксерке,
ақмарқа)"
деген жолдардың 2-бағанындағы "9100" деген сан "11600" деген
санмен ауыстырылсын;
"сағалық кеңiстiгiмен Қиғаш өзенi
олардан:
iрi балық (табан, көксерке, ақмарқа)" деген жолдың 2-бағанындағы "3850" деген сан" 4350" деген санмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 1997 г. N 40
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 1997 г. N 1445
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10
января 1997 г. N 40
P970040_
"Об утверждении объемов (лимитов)
вылова рыбы и добычи морского зверя (тюленя) в рыбохозяйственных
водоемах Республики Казахстан на 1997 год" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в графе 2, строки:
"в т.ч. р. Урал с предустьевым пространством
из них:
крупный частик (сазан, лещ, судак, жерех)",
цифру "9100" заменить цифрой "11600";
в графе 2, строки:
"р. Кигач с предустьевым пространством
из них:
крупный частик (лещ, судак, жерех)",
цифру "3850" заменить цифрой "4350".
Премьер-Министр
Республики Казахстан