Ғылыми-технологиялық даму жөнiндегi Үйлестiру Кеңесiне өкiлеттi өкiлдер тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 5 қарашадағы N 1490
Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасы мен Өзбекстан
Республикасы Үкiметтерiнiң арасындағы 1997 жылғы 14 наурыздағы Ортақ
ғылыми-технологиялық кеңiстiк құру туралы келiсiмнiң 5 бабын орындау
үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Школьник
Владимир Сергеевич               - Қазақстан Республикасының
Ғылым министрi - Ғылым
академиясының президентi
Қосынов Алмас                    - Қазақстан Республикасының
Олжабайұлы                         Ғылым министрлiгi - Ғылым
академиясының Нормативтiк-
құқықтық қамтамасыз ету және
халықаралық ғылыми-техникалық
ынтымақтастық департаментiнiң
директоры
Қазақстан Республикасынан ғылыми технологиялық даму жөнiндегi үйлестiру Кеңесiне өкiлеттi өкiлдер болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О назначении полномочных представителей в Координационный Совет по научно-технологическому развитию
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 1997 г. N 1490
Во исполнение статьи 5 Соглашения между Правительствами Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Республики Узбекистан о создании общего научно-технологического пространства от 14 марта 1997 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить полномочными представителями Республики Казахстан в Координационный Совет по научно-технологическому развитию:
Школьника Владимира Сергеевича - Министра науки - президента
Академии наук Республики
Казахстан;
Косунова Алмаса Олжабаевича - Директора Департамента
нормативно-правового
обеспечения и международного
научно-технического
сотрудничества Министерства
науки - Академии наук
Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан