Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 тамыздағы N 1206 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 18 қараша N 1604. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.07.06. N 936 қаулысымен. ~P990936
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Электр желiлерiн тарату компанияларын басқару туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 тамыздағы N 1206 P971206_ қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай мазмұндағы он бiрiншi абзацпен толықтырылсын:
"Солтүстiк Қазақстан электр желiсiн тарату компаниясы".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 г. N 1206
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1997 г. N 1604. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 июля 1999 г. N 936 ~P990936.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 г. N 1206 P971206_ "Об управлении распределительными электросетевыми компаниями" следующее дополнение:
пункт 2 дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"Северо-Казахстанская распределительная электросетевая компания".
Премьер-Министр
Республики Казахстан