Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 24 қарашадағы N 1647. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысында :
аталған қаулының қосымшасында:
"Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" деген VII бөлiмдегi реттiк нөмiрi 111 жолдар:
"Кешендi кәсiпкерлiк  Заң жобасы      1997 жылғы  Әдiлетминi"
қызмет туралы         Үкiмет қаулысы  қыркүйек
алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14  қаулысында :
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарынан реттiк нөмiрi 58 жолдар алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1997 г. N 1647. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ" строки, порядковый номер 111:
"О комплексной предпринимательской  проект Закона  сентябрь  Минюст
деятельности"                       постановление  1997 г.
Правительства
исключить;
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14 P970014_  "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год":
из Плана законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденного указанным постановлением, строки, порядковый номер 58, исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан