Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1556 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 25 қараша N 1656. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.03.12. N 233 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1556 қаулысының 3-қосымшасында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесiндегi алтыншы абзацтың күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1556
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1997 г. N 1656. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 марта 1999 г. N 233 ~P990233.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу абзац шестой в перечне утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан приложения 3 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1556 "Вопросы Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан