"Асыл" мемлекеттiк акционерлiк компаниясының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 30 желтоқсан N 1856
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi заңда белгiленген тәртiппен:
"Асыл" акционерлiк компаниясының атын қайта атауға байланысты жарғысына өзгерiс енгiзу жөнiнде оның акционерлерiнiң жиналысын өткiзсiн;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң келiсiм бойынша "Асыл" акционерлiк компаниясы акцияларының мемлекеттiк пакетiн сатуды және сенiмдi басқаруға берудi жүргiзсiн.
2. Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры "Асыл"
акционерлiк қоғамы арқылы асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға қаржы
көмегiн жүзеге асырсын.
3. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Асыл" мемлекеттiк акционерлiк компаниясын құру туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 қыркүйектегi N 836
P930836_
қаулысы;
"Асыл" мемлекеттiк акционерлiк компаниясы мен "Руноқаракөл"
мемлекеттiк акционерлiк компаниясының мәселелерi" туралы Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 793
P960793_
қаулысы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрi

Вопросы Государственной акционерной компании "Асыл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. N 1856
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
провести собрание акционеров акционерной компании "Асыл" по внесению изменения в устав, связанного с ее переименованием;
производить продажу или передачу в доверительное управление государственных пакетов акций акционерного общества "Асыл" по согласованию с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Государственному фонду финансовой поддержки сельского хозяйства осуществлять финансовую помощь на развитие племенного животноводства через акционерное общество "Асыл".
3. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 сентября 1993 г. N 836 P930836_ "О создании Государственной акционерной компании "Асыл";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 793 P960793_ "Вопросы Государственной акционерной компании "Асыл" и Государственной акционерной компании "Рунокаракуль".
Премьер-Министр
Республики Казахстан