Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 30 желтоқсан N 1863. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2000.08.12. N 1253 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды – ҚР Үкіметінiң Үкіметінiң 12.08.2000. № 1253 қаулысымен.
Сыртқы сауданы одан әрi ырықтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Тауарларды декларациялау және оларды Қазақстан Республикасының шекарасы арқылы өткiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 ақпандағы N 129 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 5, 56-құжат):
аталған қаулының 1-қосымшасында:
"Тауарларды өткiзу тәртiбi" деген 2-бөлiмнiң 2.1-тармағының жетiншi абзацы алынып тасталсын;
"Биржалық тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 26, 302-құжат):
6-тармақ алынып тасталсын;
7 және 8-тармақтардағы "(мемлекеттiк кәсiпорындардан басқа)" деген сөздер алынып тасталсын;
7, 8, 9, 10-тармақтар тиiсiнше 6, 7, 8, 9-тармақтар болып есептелсiн.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасымен бiрлесе отырып (келiсiм бойынша) биржалық тауарларды сатып алу-сату жөнiндегi мәмiлелердi жүзеге асыратын шаруашылық жүргiзушi субъектiлерге "Тауарлар биржалары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 7 сәуiрдегi N 2170 Заң күшi бар Жарлығын орындауы тұрғысынан жүйелi түрде тексеру жүргiзiп отырсын.
3. Осы қаулы 1998 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 года № 1863. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года № 1253.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.08.2000 № 1253.
В целях дальнейшей либерализации внешней торговли Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 февраля 1993 г. N 129 "О декларировании и порядке перемещения товаров через границу Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 5, ст. 56):
в приложении 1 к указанному постановлению:
абзац седьмой пункта 2.1 раздела 2 "Порядок пропуска товаров" исключить;
в постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1035 "Об утверждении перечня биржевых товаров" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 26, ст. 302):
пункт 6 исключить;
в пунктах 7 и 8 слова "(за исключением государственных предприятий)" исключить;
пункты 7, 8, 9, 10 считать соответственно пунктами 6, 7, 8, 9.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан совместно с Генеральной Прокуратурой Республики Казахстан (по согласованию) систематически проводить проверки хозяйствующих субъектов, осуществляющих сделки по купле-продаже биржевых товаров на предмет выполнения Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 7 апреля 1995 г. N 2172 " О товарных биржах ".
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 1998 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан