Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кен орнының өнiмiн бөлу туралы Түпкiлiктi Келiсiмдi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 12 қаңтар N 5
1997 жылғы 18 қарашада Қазақстан Республикасының Үкiметi, "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамы және Аджип Қарашығанақ Б.В., БГ Эксплорейшн энд Продакшн Лимитед, Тексако Интернэшнл Петролеум Компани, "Лукойл" мұнай компаниясы" акционерлiк қоғамы арасында Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кен орнының өнiмiн бөлу туралы Түпкiлiктi Келiсiмнiң (бұдан әрi - Өнiм бөлу туралы келiсiм) жасалуына байланысты, сондай-ақ аталған Келiсiмнiң қағидаларын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. 1997 жылғы 18 қарашадағы Қазақстан Республикасының Үкiметi, "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамы және Аджип Қарашығанақ Б.В., БГ Эксплорейшн энд Продакшн Лимитед, Тексако Интернэшнл Петролеум Компани, "Лукойл" мұнай компаниясы" акционерлiк қоғамы, Аджип С.п.А., БГ п.л.к. және Тексако, Инк. арасындағы Өнiм бөлу туралы келiсiмнiң және Өзара кепiлдiктер туралы келiсiмнiң ережелерi бекiтiлсiн.
2. Өнiм бөлу туралы келiсiмге қоса берiлген Игеру Жоспарының II кезеңiне сәйкес Мердiгердiң жұмыс бастауы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары мен лауазымды адамдарына Мердiгердiң және Уәкiлеттi органның өтiнiмi бойынша Өнiм бөлу туралы келiсiмге және Өзара кепiлдiктер туралы келiсiмге сәйкес олардың өз құқықтары мен мiндеттемелерiн жүзеге асыруына қажеттi барлық лицензиялар мен рұқсаттамаларды Қазақстан Республикасы заңдарының талаптарына сәйкес беру тапсырылсын.
4. "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясына "Лира" объектiлерiн заңдарда белгiленген тәртiппен берсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об утверждении окончательного Соглашения о разделе продукции по Карачаганакскому нефтегазоконденсатному месторождению
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1998 г. N 5
В связи с заключением 18 ноября 1997 года окончательного Соглашения о разделе продукции (далее - Соглашение о разделе продукции) по Карачаганакскому нефтегазоконденсатному месторождению между Правительством Республики Казахстан, акционерным обществом закрытого типа "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" и Аджип Карачаганак Б.В., БГ Эксплорейшн энд Продакшн Лимитед, Тексако Интернэшнл Петролеум Компани, акционерным обществом "Нефтяная компания ЛУКОЙЛ", а также с целью выполнения положений указанного Соглашения Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить положения заключенных Соглашения о разделе продукции и Соглашения о взаимных гарантиях от 18 ноября 1997 года между Правительством Республики Казахстан, акционерным обществом закрытого типа "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" и Аджип Карачаганак Б.В., БГ Эксплорейшн энд Продакшн Лимитед, Тексако Интернэшнл Петролеум Компани, акционерным обществом "Нефтяная компания ЛУКОЙЛ", Аджип С.п.А, БГ п.л.к. и Тексако, Инк.
2. Утвердить начало работ Подрядчиком в соответствии с этапом II Плана разработки, прилагающегося к Соглашению о разделе продукции.
3. Поручить центральным и местным исполнительным органам и должностным лицам Республики Казахстан в соответствии с требованиями законодательства Республики Казахстан по заявке Подрядчика и Полномочного органа выдать все лицензии и разрешения, необходимые для осуществления ими прав и обязательств в соответствии с Соглашением о разделе продукции и Соглашением о взаимных гарантиях.
4. Национальной нефтегазовой компании "Казахойл" в установленном законодательство порядке передать Министерству науки - Академии наук Республики Казахстан объекты "Лира".
Премьер-Министр
Республики Казахстан