Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 желтоқсандағы N 1367 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 12 қаңтар N 6. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 2000.05.06. N 677 қаулысымен. ~P000677
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Есiрткi заттарға бақылау жасау
жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 желтоқсандағы N 1367
P941367_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
Қазақстан Республикасының есiрткiге бақылау жасау жөнiндегi
мемлекеттiк комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Есiмов А.С.        - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары, төраға
Нүкенов М.О.       - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi төрағасының орынбасары, төрағаның
орынбасары (келiсiм бойынша)
Мами Қ.А.          - Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
қылмыстық iстер жөнiндегi сот алқасының
төрағасы (келiсiм бойынша)
Тоқсейiтов Р.Қ.    - Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет
және денсаулық сақтау вице-министрi
Арынов Е.М.        - Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет
және денсаулық сақтау вице-министрi
Оразбаев Б.Е.      - Қазақстан Республикасының Энергетика,
индустрия және сауда вице-министрi
Сәрсенбаев Н.А.    - Қазақстан Республикасының Стратегиялық
жоспарлау және реформалар жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары
Тараков Л.Ю.       - Қазақстан Республикасының Ақпарат және
қоғамдық келiсiм вице-министрi;
И.Н. Тасмағамбетов, А.А. Ақанов, Н.С.Әшiмов, Ж.Д.Мұқашев, Т.С.Сарабекова, Д.К.Сүлеев, Т.Р.Тiлебалдинов, Х.Е.Досқалиев көрсетiлген құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 декабря 1994 г. N 1367
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1998 г. N 6. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2000 г. N 677 ~P000677
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан
от 5 декабря 1994 г. N 1367
P941367_
"О создании Государственной
комиссии Республики Казахстан по контролю за наркотиками" следующие
изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
ввести в состав Государственной комиссии Республики Казахстан
по контролю за наркотиками:
Есимова А.С.         - Первого заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан, председателем
Нукенова М.О.        - заместителя Председателя Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан, заместителем председателя
(по согласованию)
Мами К.А.            - Председателя судебной коллегии по
уголовным делам Верховного Суда
Республики Казахстан (по согласованию)
Токсеитова Р.К.      - вице-Министра образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан
Арынова Е.М.         - вице-Министра образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан
Оразбаева Б.Е.       - вице-Министра энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Сарсенбаева Н.А.     - заместителя Председателя Агентства по
стратегическому планированию и
реформам Республики Казахстан
Таракова Л.Ю.        - вице-Министра информации и
общественного согласия Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава Тасмагамбетова И.Н., Аканова А.А., Ашимова Н.С., Мукашева Ж.Д., Сарабекову Т.С., Сулеева Д.К., Тилебалдинова Т.Р., Доскалиева Х.Е.
Премьер-Министр
Республики Казахстан