Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 желтоқсандағы N 1733 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 21 қаңтар N 30. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1999.03.15. N 245 қаулысымен. ~P990245
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Мiндеттi зейнетақы жарналарын есептеу, аудару және Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтан төлемдi жүзеге асырудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 желтоқсандағы N 1733 P971733_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
осы қаулымен бекiтiлген мiндеттi зейнетақы жарналарын есептеу, аудару және зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтан төлеудi жүзеге асырудың тәртiбiнде:
10-тармақтың бiрiншi абзацындағы "000015" деген сан "015" деген санмен ауыстырылсын;
23-тармақтың бесiншi абзацындағы "000010" деген сан "010" деген санмен ауыстырылсын;
29-тармақтағы:
бесiншi абзацтағы "қорлар" деген сөз "жарналар" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Банктердiң Орталыққа ақша аударуы Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi бекiткен төлем жүйесiндегi жұмыстарға арналған форматтарға сәйкес жеке адамдардың тiзiмiмен қоса электрондық төлем тапсырыстарымен жүзеге асырылады.
Елуден астам қызметкерлерi бар заңды тұлға банкке жоғарыда
көрсетiлген форматта, электрондық таратушыдағы жеке адамдардың
тiзiмiмен қоса, төлем тапсырыстарын ұсынады (байланыс желiлерi
бойынша не магниттi таратушыларда).
Екiншi деңгейдегi банктерге деректердi өңдеу жөнiнде және/немесе
мiндеттi зейнетақы жарналарын аудару жөнiнде клиенттерге ұсынылатын
қызметтер үшiн банктiң iс жүзiндегi шығындарынан аспайтын мөлшерде ақы
алу ұсынылсын".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1997 г. N 1733
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 1998 г. N 30. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 марта 1999 г. N 245 ~P990245.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.03.1999 № 245.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1997 г. N 1733 P971733_ "Об утверждении Порядка исчисления, перечисления обязательных пенсионных взносов и осуществления выплаты из Государственного центра по выплате пенсий" следующие изменения и дополнение:
в Порядке исчисления, перечисления обязательных пенсионных взносов и осуществления выплаты пенсий из Государственного центра по выплате пенсий, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце первом пункта 10 цифру "000015" заменить цифрой "015";
в абзаце пятом пункта 23 цифру "000010" заменить цифрой "010";
в пункте 29:
в абзаце пятом слово "фонды" заменить словом "взносы";
дополнить абзацами следующего содержания:
"Перечисление банками денег в Центр осуществляется электронными платежными поручениями со списками физических лиц согласно утвержденным Национальным Банком Республики Казахстан форматам для работы в платежной системе.
Юридическое лицо, имеющее численность работников более пятидесяти человек, предоставляет в банк платежное поручение со списком физических лиц на электронных носителях в вышеуказанном формате (по линиям связи либо на магнитных носителях).
Рекомендовать банкам второго уровня взимать плату за предоставляемые клиентам услуги по обработке данных и/или по перечислению обязательных пенсионных взносов в размере, не превышающем фактические затраты банка".
Премьер-Министр
Республики Казахстан