Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 және 1997 жылғы 22 қарашадағы N 1642 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 2 ақпан N 63. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433 қаулысымен. ~P991433
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 Жарлығын жүзеге асыру мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 P971551_ қаулысында:
көрсетiлген қаулының 3-қосымшасындағы "Энергетика, индустрия және саудаминi" деген жолдағы "6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 қарашадағы N 1642 P971642_ қаулысында:
3-тармақтағы "екi" деген сөз "үш" деген сөзбен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1551 и от 22 ноября 1997 г. N 1642
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1998 г. N 63 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433 ~P991433
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1551 P971551_ "Вопросы реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 3655":
в приложении 3 к указанному постановлению по строке "Минэнергетики, индустрии и торговли" цифру "6" заменить цифрой "7";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1997 г. N 1642 P971642_ "Вопросы Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан":
в пункте 3 слово "двух" заменить словом "трех".
Премьер-Министр
Республики Казахстан