Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 5 ақпандағы N 81
Қызылорда қаласындағы ЖЭО-6-дағы аварияның зардаптарын жою мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қызылорда облысының әкiмiне Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң резерв қорынан 56 (елу алты) миллион теңге бөлiнсiн.
2. Қызылорда облысының әкiмi 1998 жылдың 1 тоқсанының
қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөнiндегi комитетiне орындалған жұмыстардың көлемдерi мен құны
туралы хабарласын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау
комитетi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуына бақылау жасауды
жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 1998 года N 81
В целях ликвидации последствий аварии на ТЭЦ-6 в городе Кызылорде Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Кызылординской области из резервного фонда Правительства Республики Казахстан 56 (пятьдесят шесть) млн. тенге.
2. Акиму Кызылординской области по итогам 1 квартала 1998 года доложить Комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах и стоимости выполненных работ.
3. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан