Қазақстан Республикасының Шағын көлемдi кемелер жөнiндегi мемлекеттiк инспекциясының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 10 ақпандағы N 88
Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгiнiң қайта ұйымдастырылуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының шағын көлемдi кемелер жөнiндегi мемлекеттiк инспекциясы оның функциялары мен өкiлеттiгiн Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Көлiк инспекциясына беру арқылы бiрiктiру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен бiрлесiп, екi ай мерзiм iшiнде Үкiметтiң бұрын қабылданған шешiмдерiн осы қаулыға сәйкес келтiру туралы Үкiметке ұсыныс енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы Государственной инспекции по маломерным судам Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 1998 г. N 88
В связи с реорганизацией Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать Государственную инспекцию по маломерным судам Республики Казахстан путем присоединения с передачей ее функций и полномочий к Транспортной инспекции Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
2. Министерству транспорта и коммуникаций совместно с Министерством юстиции Республики Казахстан в двухмесячный срок внести предложения в Правительство Республики Казахстан о приведении ранее принятых решений Правительства в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан