Түзеу колонияларының республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 18 ақпандағы N 117
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қосымшаға сәйкес түзеу колонияларының шаруашылық жүргiзу құқығында республикалық мемлекеттiк кәсiпорындары (бұдан әрi - кәсiпорындар) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жанындағы Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi кәсiпорындарға қатысты мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсiнiң функциясын жүзеге асырушы уәкiлеттi мемлекеттiк орган болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жанындағы Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi белгiленген тәртiппен кәсiпорындардың жарғылық капиталын қалыптастырсын, жарғыларын бекiтсiн және оларды мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 18 ақпандағы
N 117 қаулысына қосымша
Түзеу колонияларының республикалық мемлекеттiк
кәсiпорындарының
ТIЗБЕСI
1. П/ж-1 түзеу колониясы         Оңтүстiк Қазақстан облысының
кәсiпорны                     Шымкент қаласы
2. П/ж-2 түзеу колониясы         Жамбыл облысының
кәсiпорны                     Тараз қаласы
3. П/ж-3 түзеу колониясы         Солтүстiк Қазақстан облысының
кәсiпорны                     Петропавл қаласы, Заречный
поселкесi
4. П/ж-4 түзеу колониясы         Қостанай облысының
кәсiпорны                     Қостанай қаласы
5. П/ж-6 түзеу колониясы         Ақтөбе облысының
кәсiпорны                     Ақтөбе қаласы
6. П/ж-9 түзеу колониясы         Алматы облысы Iле ауданының
кәсiпорны                     Жауғашты поселкесi
7. П/ж-11 түзеу колониясы        Шығыс Қазақстан облысының
кәсiпорны                     Семей қаласы
8. П/ж-15 түзеу колониясы        Павлодар облысының
кәсiпорны                     Павлодар қаласы
9. П/ж-16 түзеу колониясы        Батыс Қазақстан облысының
кәсiпорны                     Орал қаласы
10. П/ж-17 түзеу колониясы        Шығыс Қазақстан облысының
кәсiпорны                     Өскемен қаласы
11. П/ж-18 түзеу колониясы        Павлодар облысының
кәсiпорны                     Павлодар қаласы
12. П/ж-20 түзеу колониясы        Ақмола облысының
кәсiпорны                     Атбасар қаласы
13. П/ж-21 түзеу колониясы        Қостанай облысының
кәсiпорны                     Жiтiқара қаласы
14. П/ж-22 түзеу колониясы        Ақмола облысы Аршалы
кәсiпорны                     ауданының Аршалы поселкесi
15. П/ж-23 түзеу колониясы        Маңғыстау облысының
кәсiпорны                     Ақтау қаласы

О создании республиканских государственных предприятий исправительных колоний
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 1998 г. N 117
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать республиканские государственные предприятия исправительных колоний на праве хозяйственного ведения (далее - предприятия) согласно приложению.
2. Определить Департамент уголовно-исполнительной системы при Министерстве внутренних дел Республики Казахстан уполномоченным государственным органом, осуществляющим по отношению к предприятиям функции субъекта права государственной собственности.
3. Департаменту уголовно-исполнительной системы при Министерстве внутренних дел Республики Казахстан в установленном порядке сформировать уставные капиталы предприятий, утвердить уставы и обеспечить их государственную регистрацию.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 февраля 1998 г. N 117
ПЕРЕЧЕНЬ
республиканских государственных предприятий
исправительных колоний
1. Предприятие исправительной     г. Шымкент Южно-Казахстанской
колонии п/я-1                  области
2. Предприятие исправительной     г. Тараз Жамбылской области
колонии п/я-2
3. Предприятие исправительной     г. Петропавловск, п. Заречный
колонии п/я-3                  Северо-Казахстанской области
4. Предприятие исправительной     г. Костанай Костанайской области
колонии п/я-4
5. Предприятие исправительной     г. Актюбинск Актюбинской области
колонии п/я-6
6. Предприятие исправительной     п. Жаугашты Илийского района
колонии п/я-9                  Алматинской области
7. Предприятие исправительной     г. Семипалатинск
колонии п/я-11                 Восточно-Казахстанской области
8. Предприятие исправительной     г. Павлодар Павлодарской области
колонии п/я-15
9. Предприятие исправительной     г. Уральск Западно-Казахстанской
колонии п/я-16                    области
10. Предприятие исправительной    г. Усть-Каменогорск Восточно-
колонии п/я-17                Казахстанской области
11. Предприятие исправительной    г. Павлодар Павлодарской области
колонии п/я-18
12. Предприятие исправительной    г. Атбасар Акмолинской области
колонии п/я-20
13. Предприятие исправительной    г. Жетикара Костанайской области
колонии п/я-21
14. Предприятие исправительной    п. Аршалы, Аршалынского района
колонии п/я-22                Акмолинской области
15. Предприятие исправительной    г. Актау Мангистауской области
колонии п/я-23

16. П/ж-24 түзеу колониясы        Павлодар облысының
кәсiпорны                     Павлодар қаласы
17. П/ж-26 түзеу колониясы        Жамбыл облысының
кәсiпорны                     Тараз қаласы
18. П/ж-27 түзеу колониясы        Солтүстiк Қазақстан облысы
кәсiпорны                     Есiл ауданының Горный
поселкесi
19. П/ж-29 түзеу колониясы        Солтүстiк Қазақстан облысы
кәсiпорны                     Зерендi ауданының Гранитный
поселкесi
20. П/ж-30 түзеу колониясы        Шығыс Қазақстан облысының
кәсiпорны                     Өскемен қаласы
21. П/ж-31 түзеу колониясы        Оңтүстiк Қазақстан облысының
кәсiпорны                     Шымкент қаласы
22. П/ж-33 түзеу колониясы        Қостанай облысының Әулиекөл
кәсiпорны                     ауданының Құсмұрын поселкесi
23. П/ж-35 түзеу колониясы        Шығыс Қазақстан облысының
кәсiпорны                     Семей қаласы
24. П/ж-36 түзеу колониясы        Қарағанды облысының
кәсiпорны                     Балқаш қаласы
25. П/ж-39 түзеу колониясы        Қарағанды облысы Абай
кәсiпорны                     ауданының Северный Қараған
поселкесi
26. П/ж-40 түзеу колониясы        Қарағанды облысы Абай
кәсiпорны                     ауданының Долинка
поселкесi
27. П/ж-41 түзеу колониясы        Қарағанды облысы Абай
кәсiпорны                     ауданының Долинка
поселкесi
28. П/ж-43 түзеу колониясы        Қарағанды облысы Абай
кәсiпорны                     ауданының Солтүстiк
Коксун поселкесi
29. П/ж-45 түзеу колониясы        Қарағанды облысының
кәсiпорны                     Қаражал қаласы
30. П/ж-62 түзеу колониясы        Ақмола облысының
кәсiпорны                     Ақмола қаласы
31. П/ж-65 түзеу колониясы        Шығыс Қазақстан облысының
кәсiпорны                     Шемонаиха қаласы
32. П/ж-66 түзеу колониясы        Атырау облысының
кәсiпорны                     Атырау қаласы
33. П/ж-71 түзеу колониясы        Алматы облысының Iле
кәсiпорны                     ауданының Заречный
поселкесi
34. П/ж-91 түзеу колониясы        Қарағанды облысы Абай
кәсiпорны                     ауданының Қарабас поселкесi
35. П/ж-92 түзеу колониясы        Қызылорда облысы Шиелi
кәсiпорны                     ауданының Тартоғай станциясы
36. П/ж-93 түзеу колониясы        Қостанай облысының
кәсiпорны                     Қостанай қаласы
37. П/ж-96 түзеу колониясы        Ақмола облысының
кәсiпорны                     Ақмола қаласы
38. П/ж-99 түзеу колониясы        Алматы облысы Iле
кәсiпорны                     ауданының Заречный
поселкесi
39. П/ж-100 түзеу колониясы       Солтүстiк Қазақстан облысының
кәсiпорны                     Көкшетау қаласы

16. Предприятие исправительной    г. Павлодар Павлодарской области
колонии п/я-24
17. Предприятие исправительной    г. Тараз Жамбылской области
колонии п/я-26
18. Предприятие исправительной    п. Горный Есильского района
колонии п/я-27                Северо-Казахстанской области
19. Предприятие исправительной    п.Гранитный Зерендинского района
колонии п/я-29                Северо-Казахстанской области
20. Предприятие исправительной    г. Усть-Каменогорск Восточно-
колонии п/я-30                Казахстанской области
21. Предприятие исправительной    г. Шымкент Южно-Казахстанской
колонии п/я-31                области
22. Предприятие исправительной    п. Кушмурун Аулиекольского
колонии п/я-33                района Костанайской области
23. Предприятие исправительной    г. Семипалатинск Восточно-
колонии п/я-35                Казахстанской области
24. Предприятие исправительной    г. Балхаш Карагандинской области
колонии п/я-36
25. Предприятие исправительной    п. Северный Караган Абайского
колонии п/я-39                района Карагандинской области
26. Предприятие исправительной    п. Долинка Абайского района
колонии п/я-40                Карагандинской области
27. Предприятие исправительной    п. Долинка Абайского района
колонии п/я-41                Карагандинской области
28. Предприятие исправительной    п. Коксун Северный Абайского
колонии п/я-43                района Карагандинской области
29. Предприятие исправительной    г. Каражал Карагандинской
колонии п/я-45                области
30. Предприятие исправительной    г. Акмола Акмолинской области
колонии п/я-62
31. Предприятие исправительной    г. Шемонаиха Восточно-
колонии п/я-65                Казахстанской области
32. Предприятие исправительной    г. Атырау Атырауской области
колонии п/я-66
33. Предприятие исправительной    п. Заречный Илийского района
колонии п/я-71                Алматинской области
34. Предприятие исправительной    п. Карабас Абайского района
колонии п/я-91                Карагандинской области
35. Предприятие исправительной    ст. Тартугай Шиелинского района
колонии п/я-92                Кзылординской области
36. Предприятие исправительной    г. Костанай Костанайской
колонии п/я-93                области
37. Предприятие исправительной    г. Акмола Акмолинской области
колонии п/я-96
38. Предприятие исправительной    п. Заречный Илийского района
колонии п/я-99                Алматинской области
39. Предприятие исправительной    г. Кокшетау Северо-
колонии п/я-100               Казахстанской области

40. П/ж-101 түзеу колониясы       Ақмола облысының
кәсiпорны                     Ақмола қаласы
41. П/ж-103 түзеу колониясы       Алматы облысы Iле ауданының
кәсiпорны                     Заречный поселкесi
42. П/ж-106 түзеу колониясы       Алматы облысы Қаскелең
кәсiпорны                     ауданының Ерменсай поселкесi
43. П/ж-108 түзеу колониясы       Оңтүстiк Қазақстан облысының
кәсiпорны                     Леңгiр қаласы
44. П/ж-112 түзеу колониясы       Шығыс Қазақстан облысы
кәсiпорны                     Катон-Қарағай ауданының
Свинчатка поселкесi
45. П/ж-113 түзеу колониясы       Шығыс Қазақстан облысы
кәсiпорны                     Жарма ауданының Солнечный
поселкесi
46. П/ж-121 түзеу колониясы       Ақмола облысы Целиноград
кәсiпорны                     ауданының Коши поселкесi
47. П/ж-"Тас" түзеу колониясы     Алматы қаласы
кәсiпорны

40. Предприятие исправительной    г. Акмола Акмолинской области
колонии п/я-101
41. Предприятие исправительной    п. Заречный Илийского района
колонии п/я-103               Алматинской области
42. Предприятие исправительной    п. Ерменсай Каскеленского района
колонии п/я-106               Алматинской области
43. Предприятие исправительной    г. Ленгер Южно-Казахстанской
колонии п/я-108               области
44. Предприятие исправительной    п. Свинчатка Катон-Карагайского
колонии п/я-112               района Восточно-Казахстанской
области
45. Предприятие исправительной    п. Солнечный Жарминского района
колонии п/я-113               Восточно-Казахстанской области
46. Предприятие исправительной    п. Кощи Целиноградского района
колонии п/я-121               Акмолинской области
47. Предприятие исправительной    г. Алматы
колонии п/я-"Тас"