Солтүстiк Қазақстан облысының әлеуметтiк-экономикалық жағдaйын нығайту жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 6 наурыздағы N 183
Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмi Д.К. Ахметовтың "Солтүстiк Қазақстан облысының әлеуметтiк-экономикалық жағдайы туралы" есебiн тыңдап және талқылап, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң "Солтүстiк Қазақстан
облысының әлеуметтiк-экономикалық жағдайы туралы" есебi назарға
алынсын.
2. Солтүстiк Қазақстан облысын дағдарыстан шығарудың жоспары
бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
3. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары А.С. Павловқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 6 наурыздағы
N 183 қаулысымен
бекiтiлген
Солтүстiк Қазақстан облысын дағдарыстан шығарудың
ЖОСПАРЫ
____________________________________________________________________
N |           Қойылған мәселелер           |    Аяқталу нысаны     |
___|________________________________________|_______________________|
1 |                    2                   |           3           |
___|________________________________________|_______________________|
Өнеркәсiп
____________________________________________________________________
1.|"Қазақстан темiр жолы" РМК жылжымалы    |Шарт жасасу            |
|құрамның жабдықтар, босалқы бөлшектерге |                       |
|және заводтық жөндеуге деген сұранысын  |                       |
|айқындау, облыс әкiмiмен бiрлесiп ұзақ  |                       |
|мерзiмдiк негiздегi ынтымақтастық туралы|                       |
|бағдарлама әзiрлеу                      |                       |
___|________________________________________|_______________________|
2.|Облыстық қаржы басқармасының "ЗИКСТО",  |Қазақстан Республика.  |
|"ЗИМ", "ПЗТМ", "ПЗЭИМ", "Киров атындағы |сы Үкiметiнiң қаулысы  |
|завод" акционерлiк қоғамдарына қатысты  |                       |
|мiндеттемелерiн атқаруына байланысты    |                       |
|директивалық несиелер бойынша процент.  |                       |
|тердi есептен шығару туралы Үкiмет      |                       |
|қаулысының жобасын енгiзу               |                       |
___|________________________________________|_______________________|
3.|Қазақстан Республикасы Қаржы министрлi. |Қазақстан Республикасы.|
|гiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi   |ның Үкiметiне,         |
|департаментi, облыстардың әкiмдерi      |Қазақстан Республикасы.|
|республикалық баспасөзде конкурс туралы |ның Қаржы министрлiгiне|
|ақпарат жариялай отырып, жылудың        |ақпарат                |
|жұмсалуын (ұжымдық), судың жұмсалуын    |                       |
|(жеке), газдың жұмсалуын (тұрмыстық)    |                       |
|есептейтiн аспаптарды сатып алу         |                       |
|жөнiнде конкурс ұйымдастырылсын         |                       |
|                                        |                       |
___|________________________________________|_______________________|
4.|Медетшi банк "Тыныс" АҚ жөнiндегi       |Медетшi банк           |
|санация жоспарының орындалуының         |кеңесiнiң шешiмi       |
|аяқталуын қарасын                       |                       |
___|________________________________________|_______________________|
5.|Кәсiпорынның есеп айырысуына сәйкес     |Қазақстан              |
|сомаларды бөлу арқылы, "Тыныс" АҚ-ның   |Республикасы           |
|қоймаларында сақтаулы арнаулы бұйым.    |Үкiметiнiң             |
|дарды беру немесе жою мәселелерiн қарау |қаулысы                |
___|________________________________________|_______________________|
6.|"Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы   |Шарт                   |
|облыс әкiмiмен бiрлесiп "ЗИКСТО" АҚ-ның |                       |
|металконструкцияларын жасау және оларды |                       |
|сыртқы ортаның (теңiз суының) бүлдiру   |                       |
|әсерiмен қорғау жөнiндегi жұмыс         |                       |
|тәжiрибелерiн ескере отырып,            |                       |
|"Мұнай-газ кешенiн 2000                 |                       |
|жылға дейiнгi дамытудың" әзiрленген     |                       |
|бағдарламасының шеңберiнде мұнай        |                       |
|жабдығының өндiрiсiне тапсырыстар       |                       |
|орналастырудың мүмкiндiгiн қарасын      |                       |
___|________________________________________|_______________________|
Энергетика
____________________________________________________________________
7.|1996-1997 жылдардың iшiнде пайда болған |                       |
|кредиторлық және дебиторлық берешектерге|                       |
|қайта құрылымдау жүргiзу                |                       |
___|________________________________________|_______________________|
8.|Қаржыминiнiң Мемлекеттiк мүлiк және     |Шарт                   |
|жекешелендiру департаментi мен "KEGOC"  |                       |
|АҚ арасында "Солтүстiк Қазақстан электр |                       |
|желiсiн бөлу компаниясы" АҚ-ның         |                       |
|акцияларының мемлекеттiк пакетiн        |                       |
|басқаруға беру туралы Солтүстiк         |                       |
|Қазақстан облысының әкiмiмен келiсiлген |                       |
|шарт жасау                              |                       |
___|________________________________________|_______________________|
Жер қойнауын пайдалану
____________________________________________________________________
9.|Солтүстiк Қазақстан облысын перспектива.|Қазақстан              |
|лық объектiлер бойынша нарықтық экономи.|Республикасы           |
|каның жағдайлары үшiн пайдалы қазбалар. |Үкiметiнiң             |
|дың кондициялары мен қорларын қайта     |қаулысы                |
|бағалауға жыл сайын қаражат бөле отырып |                       |
|геология саласын дамыту стратегиясының  |                       |
|басымдықтарының қатарына кiргiзу        |                       |
___|________________________________________|_______________________|
10.|Сырымбеттi және Құмдыкөл алмас кен      |Конкурстың (тендердiң) |
|орындарының жер қойнауларын пайдалану   |хаттамасы              |
|құқығына конкурстар өткiзудi жеделдету  |                       |
___|________________________________________|_______________________|
11.|Халықты және шаруашылықтарды сумен      |Қазақстан              |
|қамтамасыз етудiң бағдарламасын әзiрлеу |Республикасы           |
|және облыс экономикасын дамытудың       |Үкiметiнiң             |
|әлеуетi ескере отырып оның орындалуын   |қаулысы                |
|қамтамасыз ету                          |                       |
___|________________________________________|_______________________|
Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру
____________________________________________________________________
12.|Мемлекеттiк Медетшi банктiң басқаруынан |Қазақстан              |
|"ПЗТМ" АҚ акцияларының мемлекеттiк      |Республикасы           |
|пакетiн қайтарып алу, аумақтық мемлекет.|Үкiметiнiң             |
|тiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық   |қаулысы                |
|комитетiне қайта ұйымдастыру рәсiмдерiн |                       |
|өткiзу құқын беру                       |                       |
___|________________________________________|_______________________|
13.|"ЗИКСТО" акционерлiк қоғамын мемлекеттiк|Қазақстан              |
|кәсiпорын етiп құру бөлiгiнде "ҚОРҒАУ"  |Республикасы           |
|ұлттық акционерлiк қоғамын қайта ұйым.  |Үкiметiнiң             |
|дастыру туралы" Қазақстан Республикасы  |қаулысы                |
|Үкiметiнiң 1996 жылғы 15 мамырдағы N 603|                       |
|қаулысын тоқтатуға қою.                 |                       |
|Қорғаныс министрлiгi 1998               |                       |
|жылдың 20 наурызына қарай, арнайы техно.|                       |
|логияларды жөндеу жөнiндегi басты       |                       |
|мердiгер ретiнде "ЗИКСТО" акционерлiк   |                       |
|қоғамында орналастырылған жұмыстардың   |                       |
|көлемiн айқындасын                      |                       |
___|________________________________________|_______________________|
14.|Қазақстан Республикасы Қорғаныс министр.|Қазақстан              |
|лiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi комитетiнен |Республикасы           |
|"ЗИМ" АҚ-ның акцияларының мемлекеттiк   |Үкiметiнiң             |
|пакетi қайтарылсын, ол жарғы қоры       |қаулысы                |
|кемiтiлмей және сенiп басқаруға беру    |                       |
|жөнiнде инвестициялық тендер ұйымдас.   |                       |
|тырылмай бөлiктеу жүргiзу үшiн иелiк ету|                       |
|құқымен аумақтық мемлекеттiк мүлiк және |                       |
|жекешелендiру комитетiне берiлсiн       |                       |
___|________________________________________|_______________________|
15.|Қазақстан Республикасы Қаржы министрлi. |Шешiм                  |
|гiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелен. |                       |
|дiру департаментi кейiн сатып алу       |                       |
|құқымен 5 жыл мерзiмге сенiп басқаруға  |                       |
|беру жөнiнде инвестициялық тендер өткiзу|                       |
|үшiн иелiк ету құқымен "Киров атындағы  |                       |
|завод ӨБ" және "ПЗЭИМ" АҚ-ның акция.    |                       |
|ларының мемлекеттiк пакеттерiн          |                       |
|Солтүстiк Қазақстан аумақтық комитетiне |                       |
|берсiн                                  |                       |
___|________________________________________|_______________________|
16.|"КӨКШЕ" АҚ-ның акцияларының мемлекеттiк |Шешiм                  |
|пакетi инвестициялық тендерде сату үшiн |                       |
|берiлсiн                                |                       |
___|________________________________________|_______________________|
17.|"Прибор жасау заводы" АҚ-ның акциялары. |Бұл да                 |
|ның мемлекеттiк пакетiн материалдарды   |                       |
|дайындауды жеделдету және банкроттық    |                       |
|рәсiмiн өткiзу мақсатында "Кәсiпорын.   |                       |
|дарды қайта ұйымдастыру және тарату     |                       |
|жөнiндегi агенттiк" АҚ-на беру          |                       |
___|________________________________________|_______________________|
18.|Облыс әкiмi Қазақстан Республикасының   |Бағдарлама             |
|Стратегиялық жоспарлау және реформалар  |                       |
|жөнiндегi агенттiгiмен бiрлесiп оларды  |                       |
|өнеркәсiп кәсiпорындарын қайта          |                       |
|құрылымдау жоспарымен үйлестiрiп        |                       |
|Солтүстiк Қазақстан облысы өнеркәсiбiн  |                       |
|дамытудың басым бағыттарын айқындасын   |                       |
___|________________________________________|_______________________|
Халықты әлеуметтiк қорғау
____________________________________________________________________
19.|Облыстың әкiмi 1996-1997 жылдарға       |Шешiм                  |
|арналған Ұлы Отан соғысына қатысушыларды|                       |
|санаториялық-курорттық емдеуге арналған |                       |
|шығыстар жөнiндегi берешектi өтеудiң    |                       |
|мүмкiндiктерiн қарасын                  |                       |
___|________________________________________|_______________________|
Бұқаралық ақпарат құралдары
____________________________________________________________________
20.|"Қазақстан ҚРТ" каналдың аймақтық       |Елдiң бүкiл аумақта.   |
|студияларға арналған хабар тарату       |рындағы аймақтық       |

О мерах по укреплению социально-экономического положения Северо-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 1998 г. N 183
Заслушав и обсудив отчет акима Северо-Казахстанской области Ахметова Д.К. "О социально-экономическом положении Северо-Казахстанской области", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к сведению отчет акима Северо-Казахстанской области "О социально-экономическом положении Северо-Казахстанской области".
2. Утвердить план вывода из кризиса Северо-Казахстанской области (прилагается).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕН
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 марта 1998 г. N 183
ПЛАН
вывода из кризиса Северо-Казахстанской области
--------------------------------------------------------------------
N !    Постановочные вопросы    !  Форма   ! Исполнитель !   Срок
пп!                             !завершения!             !исполнения
--------------------------------------------------------------------
1 !              2              !    3     !      4      !    5
--------------------------------------------------------------------
Промышленность
1. РГП "Казахстан темир жолы"    Заключение Аким области, Апрель
определить потребность в      договора   Министерство  1998
оборудовании, запасных                   транспорта и  года
частях и в заводском ремонте             коммуникаций
подвижного состава, совместно            Республики
с акимом области разработать             Казахстан
программу о сотрудничестве
на долговременной основе
2  Внести проект постановления   Постано-   Министерство  I квартал
Правительства о списании      вление     финансов      1998 года
процентов по директивным      Правитель- Республики
кредитам в связи с            ства       Казахстан
исполнением обязательств      Республики
облфинуправлением по          Казахстан
отношению к акционерным
обществам "ЗИКСТО", "ЗИМ",
"ПЗТМ","ПЗЭИМ", "Завод
им.Кирова"
3  Департаменту по               Информация Департамент   II квартал
государственным закупкам      в Прави-   по государ-   1998 года
Министерства финансов         тельство   ственным
Республики Казахстан, акимам  Республики закупкам
областей организовать конкурс Казахстан, Министерства
по закупке приборов учета:    Министер-  финансов
расхода тепла (коллективные), ство       Республики
расхода воды (индивидуальные),финансов   Казахстан,
расхода газа (бытовые) с      Республики акимы
опубликованием информации     Казахстан  областей
о конкурсе в республиканской
печати
4  Реабилитационному банку       Решение    Реабилита-    По плану
рассмотреть завершение        совета     ционный       Реабилита-
выполнения плана санации      Реабилита- банк          ционного
по АО "Тыныс"                 ционного   Республики    банка
банка      Казахстан
5  Рассмотреть вопрос передачи   Постано-   Министерство  I квартал
или уничтожения специальных   вление     обороны,      1998 года
изделий, хранящихся на        Правитель- Министерство
складах АО "Тыныс" с          ства       иностранных
выделением сумм согласно      Республики дел,
расчетам предприятий          Казахстан  Министерство
финансов
Республики
Казахстан
6  Национальной нефтегазовой     Договор    Национальная  В соответ-
компании "Казахойл"                      нефтегазовая  ствии со
совместно с акимом области               компания      сроками
рассмотреть возможность                  "Казахойл",   Программы
размещения заказов на                    аким области
производство нефтяного
оборудования в рамках
разработанной программы
"Развитие нефтегазового
комплекса до 2000 года",
с учетом имеющегося опыта
работы АО "ЗИКСТО" по
изготовлению и защите
металлоконструкций от
воздействия агрессивной
среды (морской воды)
Энергетика
7  Произвести реструктуризацию              Аким области, I квартал
кредиторской и дебиторской               АО "Агентство 1998 года
задолженностей, образовавшихся           по реоргани-
в течение 1996-1997 годов                зации и
ликвидации
предприятий
8  Заключить договор между       Договор    Департамент   Март
Департаментом государственного           государствен- 1998 года
имущества и приватизации                 ного имущества
Министерства финансов                    и приватизации
Республики Казахстан и АО                Министерства
"KEGOC" о передаче в управление          финансов
госпакета акций АО "Северо-              Республики
Казахстанская распределительная          Казахстан,
электросетевая компания",                АО "КЕGОС",
согласованный с акимом                   аким области
Северо-Казахстанской области
Недропользование
9  Включить Северо-Казахстан-    Постано-   Министерство  I квартал
скую область в число          вление     экологии и    1998 года
приоритетов стратегии         Правитель- природных
развития геологической        ства       ресурсов
отрасли, с ежегодным          Республики Республики
выделением средств на         Казахстан  Казахстан,
переоценку кондиций и                    Государственный
запасов полезных ископаемых              комитет
для условий рыночной                     Республики
экономики по перспективным               Казахстан по
объектам                                 инвестициям
10 Ускорить проведение конкурсов Протокол   Государствен-  -"-
на право недропользования     конкурса   ный комитет
месторождениями Сырымбет и    (тендера)  Республики
алмазов Кумдыколь                        Казахстан по
инвестициям
11 Разработать программу         Постано-   Аким области, До 1 июля
водообеспечения населения     вление     Министерство  1998 года
и хозяйств и обеспечить ее    Правитель- экологии и
выполнение с учетом           ства       природных
потенциала развития           Республики ресурсов
экономики области             Казахстан  Республики,
Министерство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
Государственное имущество и приватизация
12 Отозвать государственный      Постано-   Департамент   I квартал
пакет акций АО "ПЗТМ" из      вление     государствен- 1998 года
управления государственного   Правитель- ного имущества
Реабилитационного банка,      ства       и приватизации
делегировать территориальному Республики Министерства
комитету государственного     Казахстан  финансов
имущества и приватизации                 Республики
Министерства финансов                    Казахстан
Республики Казахстан право
проведения реорганизационных
процедур
13 Поставить на отмену           То же      Комитет по    -"-
постановление Правительства              оборонной
Республики Казахстан от 15               промышленности
мая 1996 г. N 603 "О                     Министерства
реорганизации Национальной               обороны
акционерной компании "КОРГАУ"            Республики
в части преобразования                   Казахстан,
акционерного общества "ЗИКСТО"           Департамент
в государственное предприятие.           государственного
Министерству обороны к 20                имущества
марта 1998 года определить               и приватизации
объемы работ, размещаемые                Министерства
в акционерном обществе                   финансов
"ЗИКСТО", как головном                   Республики
подрядчике по ремонту                    Казахстан
специальной техники
14 Отозвать государственный      Постано-   Комитет по    I квартал
пакет акций АО "ЗИМ" из       вление     оборонной     1998 г.
Комитета по оборонной         Прави-     промышленности
промышленности                тельства   Министерства
Министерства обороны          Республики обороны,
Республики Казахстан,         Казахстан  Департамент
передать его в                           государственного
территориальный комитет                  имущества и
государственного имущества               приватизации
и приватизации с правом                  Министерства
распоряжения для проведения              финансов
сегментации без уменьшения               Республики
уставного фонда и организации            Казахстан
инвестиционного тендера
по передаче в доверительное
управление
15 Департаменту государственного Решение    Департамент   -"-
имущества и приватизации                 государственного
Министерства финансов Республики         имущества и
Казахстан передать Северо-               приватизации
Казахстанскому территориальному          Министерства
комитету государственные                 финансов,
пакеты акций АО "ПО завод                Комитет по
им.Кирова" и "ПЗЭИМ" с правом            оборонной
распоряжения для организации             промышленности
инвестиционного тендера по               Министерства
передаче в доверительное                 обороны
управление сроком на 5 лет с             Республики
правом последующего выкупа               Казахстан
16 Государственный пакет         То же      Департамент   -"-
акций АО "КОКШЕ" передать                государственного
для продажи на                           имущества и
инвестиционном тендере                   приватизации
Министерства
финансов
Республики
Казахстан
17 Государственный пакет         То же      То же         -"-
акций АО
"Приборостроительный
завод" передать АО
"Агентство по реорганизации
и ликвидации предприятий"
с целью ускорения подготовки
материалов и проведения
процедуры банкротства
18 Акиму области совместно       Программа  Аким области, I квартал
с Агентством по                          Агентство по  1998 года
стратегическому планированию             стратегичес-
и реформам Республики                    кому планированию
Казахстан определить                     и реформам
приоритетные направления                 Республики
развития промышленности                  Казахстан
Северо-Казахстанской
области, скоординировав
их с программой
реструктуризации
промышленных предприятий
Социальная защита населения
19 Акиму области рассмотреть     Решение    Аким области  -"-
возможность погашения
задолженности по расходам
на санаторно-курортное
лечение участников
Великой Отечественной
войны за 1996-1997 годы
Средства массовой информации
20 Изучить возможность           Изменение  Министерство  -"-
изменения сетки вещания       сетки      информации
для региональных студий       вещания    и общественного
на канале "ОРТ Казахстан":    для        согласия

|кестелерiн 18-00 сағаттан бастап емес,  |студиялар үшiн хабар   |
|19-00-ден 20-00 сағатқа дейiн өзгертудiң|таратудың кестелерiн   |
|мүмкiндiгiн зерделесiн                  |өзгерту                |
___|________________________________________|_______________________|
Құрылыс
____________________________________________________________________
21.|Көкшетау қаласындағы РК-2 қазандықтың   |1998 жылға арналған    |
|1-шi кезегiнiң құрылысына 347 млн.теңге,|инвестициялық          |
|оның iшiнде 1998 жылдың 1 жарты жылды.  |бағдарламаға кiргiзу   |
|ғында 170 млн.теңге; Сергеев су торабын |                       |
|қайта жаңартуға 25 млн теңге; 1999      |                       |
|жылға арналған Көкшетау қаласындағы     |                       |
|қалдық суларды биологиялық тазарту      |                       |
|станциясының құрылысына қаражат бөлудiң |                       |
|мүмкiндiгiн қарасын                     |                       |
___|________________________________________|_______________________|
Экология
____________________________________________________________________
22.|Қазақстан Республикасының Экология және |Шешiм                  |
|табиғи ресурстар министрлiгi Республи.  |                       |
|калық табиғат қорғау қорынан:           |                       |
|- Көкшетау қаласындағы улы қалдықтар    |                       |
|полигонының бiрiншi кезегiнiң құрылысына|                       |
|4 млн.теңге;                            |                       |
|- Шучинск-Бурабай санаториялық сауықтыру|                       |
|аймағының Воробьев-Қотыркөл канализа.   |                       |
|циясының құрылысына 5 млн.теңге бөлсiн; |                       |
|- Шучинск-Бурабай санаториялық-сауықтыру|                       |
|аймағының экологиялық жағдайын сауықтыру|                       |
|жөнiнде ғылыми-практикалық ұсыным       |                       |
|әзiрлесiн                               |                       |
___|________________________________________|_______________________|
Агроөнеркәсiп кешенi
____________________________________________________________________
23.|Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылық  |Шешiм                  |
|қолдау қоры тендерлiк негiзде           |                       |
|интенсивтi технологияларды жаңарту үшiн |                       |
|өсiмдiк қорғау құралдарын арзандатуды   |                       |
|қамтамасыз етсiн                        |                       |
___|________________________________________|_______________________|
24.|Асыл тұқымды мал шаруашылықтарына       |Бұл да                 |
|олардың ведомстволық бағыныстылығына    |                       |
|қарамастан Мемлекеттiк қаржылық қолдау  |                       |
|қорынан асыл тұқымды төлдi ұстауды      |                       |
|арзандатуға атаулы қолдау көрсету       |                       |
___|________________________________________|_______________________|
25. Жер учаскелерiнiң кепiлдiгiмен ипотека. |Несиелер берудiң       |
|лық несиелендiрудiң тәртiбi мен жердi   |тәртiбi                |
|пайдалану құқығын әзiрлеудi жеделдету   |                       |
___|________________________________________|_______________________|

не с 18-00 часов, а           региональ- Республики
с 19-00 до 20-00 часов        ных студий Казахстан
на
территории
всей страны
Строительство
21 Рассмотреть возможность       Включение  Агентство     I квартал
выделения средств:            в инвести- по стратеги-  1998 года
- 347 млн. тенге на           ционную    ческому
строительство 1-ой очереди    программу  планированию
котельной РК-2 г. Кокшетау    на 1998    и реформам,
в том числе в I полугодии     год        Министерство
1998 года 170 млн. тенге;                энергетики,
- 25 млн. тенге на                       индустрии и
реконструкцию Сергеевского               торговли,
гидроузла;                               Министерство
- на строительство станции               финансов,
биологической очистки                    Комитет по
сточных вод в г. Кокшетау                водным ресурсам
на 1999 год                              Министерства
сельского
хозяйства,
Министерство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
Экология
22 Министерству экологии         Решение    Министерство
и природных ресурсов                     экологии и
Республики Казахстан                     природных
выделить из                              ресурсов
Республиканского                         Республики
фонда охраны природы:                    Казахстан
- на строительство первой                              Октябрь-
очереди полигона                                       ноябрь
токсичных отходов в                                    1998 года
г. Кокшетау 4 млн. тенге;
- на строительство
Воробьевско-Котыркольской
канализации Щучинско-
Боровской санаторно-
оздоровительной зоны
5 млн. тенге;
- разработать научно-                                  Октябрь
практические рекомендации                              1998 года
по оздоровлению экологической
ситуации в Щучинско-Боровской
санаторно-оздоровительной
зоне.
Агропромышленный комплекс
23 Государственному фонду        То же      Министерство  I полугодие
финансовой поддержки                     сельского     1998 года
сельского хозяйства                      хозяйства
обеспечить на тендерной                  Республики
основе удешевление                       Казахстан
средств защиты растений
для возобновления
интенсивных технологий
24 Оказать адресную              То же      То же         1998 год
поддержку племенным
хозяйствам на удешевление
содержания племенного
молодняка из
Государственного фонда
финансовой поддержки,
независимо от их
ведомственной подчиненности
25 Ускорить разработку           Порядок    Агентство     II квартал
порядка ипотечного            выдачи     по стратеги-  1998 года
кредитования под залог        кредитов   ческому
земельных участков и права               планированию и
землепользования                         реформам,
Министерство
финансов,
Министерство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан