Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мемлекеттiк қызметшiлердi қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру институтын Ақмола облысының Шортанды поселкесiне көшiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 16 наурыздағы N 220. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.01.07. N 64 қаулысымен.
Мемлекеттiк қызметшi кадрларды даярлаудың және қайта даярлаудың тиiмдiлiгiн одан әрi арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мемлекеттiк қызметшiлердi қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру институтын (МҚҚИ) (бұдан әрi - Институт) Ақмола облысының Шортанды поселкесiне көшiрудiң кестесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi Ғылым министрлiгiмен - Ғылым академиясымен және Институтпен бiрлесiп үстiмiздегi жылдың 1 сәуiрiне дейiн мерзiмде Институттың филиалын ұйымдастыру үшiн Ақмола облысының Шортанды поселкесiндегi Бараев атындағы Қазақ астық шаруашылығы ҒЗИ балансындағы өндiрiстiк ғимараттардың, тұрғын үйлердiң және қонақ үйдiң бiр бөлiгiн Институтқа бөлу туралы мәселенi шешсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi үстiмiздегi жылдың бiрiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан Ақмола облысының Шортанды поселкесiндегi Институттың филиалының материалдық-техникалық базасын ұйымдастыруға және нығайтуға 1998 жылы Институтқа 5 (бес) миллион теңге бөлсiн.
4. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп 1999-2005 жылдарға арнап Ақмола облысының Шортанды поселкесiндегi Институттың материалдық-техникалық базасын дамытуға қажеттi қаражат бөлудi көздесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 16 наурыздағы
N 220 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы
Мемлекеттiк қызметшiлердi қайта даярлау және
бiлiктiлiгiн арттыру институтын (МҚҚИ) көшiрудiң
КЕСТЕСI
____________________________________________________________________
Рет|              Шаралар           |Жауапты        |Орындалу
N |                                |орындаушылар   |мерзiмi
___|________________________________|_______________|_______________
1.|Қазақстан Республикасының       |МҚҚИ, Қазақстан|1998 жылдың
|Үкiметi шешiмiнiң жобасын       |Республикасы   |ақпаны
|әзiрлеу                         |Премьер-Минис. |
|                                |трiнiң Кеңсесi |
|                                |               |
2.|Ақмола облысының Шортанды       |МҚҚИ           |1998 жылдың
|поселкесiнде МҚҚИ филиалын      |               |наурыз-маусымы
|ұйымдастыру                     |               |
3.|Филиалда мемлекеттiк қызметшi.  |Бұл да         |1998 жылдың
|лердi қайта даярлау мен олардың |               |қыркүйегi
|бiлiктiлiгiн арттыруды ұйымдас. |               |
|тыру                            |               |
|                                |               |
4.|Ақмола облысының Шортанды       |МҚҚИ, Қазақстан|1999-2000
|поселкесiнде МҚҚИ-ды құру       |Республикасы   |жылдары
|                                |Премьер-Минис. |кезең-
|                                |трiнiң Кеңсесi |кезеңмен
|                                |               |
5.|МҚҚИ-ды Ақмола облысының        |МҚҚИ           |1998 жылдың
|Шортанды поселкесiне көшiрудi   |               |шiлде-тамызы
|аяқтау                          |               |             ___|________________________________|_______________|_______________

О передислокации Института переподготовки и повышения квалификации государственных служащих при Правительстве Республики Казахстан в поселок Шортанды Акмолинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1998 г. N 220. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 января 1999 г. N 64 ~P990064
В целях дальнейшего повышения эффективности подготовки и переподготовки кадров государственных служащих Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить график передислокации Института переподготовки и повышения квалификации государственных служащих (ИПГС) при Правительстве Республики Казахстан (далее - Институт) в поселок Шортанды Акмолинской области согласно приложению.
2. Департаменту управления государственным имуществом и приватизации Министерства финансов совместно с Министерством науки - Академией наук Республики Казахстан и Институтом в срок до 1 апреля т.г. решить вопрос о выделении Институту части производственных зданий, жилья и гостиницы, находящихся на балансе Казахского НИИ зернового хозяйства имени Бараева в пос. Шортанды Акмолинской области, для организации филиала Института.
3. Министерству финансов Республики Казахстан выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан Институту в первом квартале т.г. 5 (пять) миллионов тенге на 1998 год на организацию и укрепление материально-технической базы филиала Института в поселке Шортанды Акмолинской области.
4. Агентству по стратегическому планированию и реформам совместно с Министерством финансов Республики Казахстан предусмотреть на 1999-2005 годы выделение необходимых ассигнований на развитие материально-технической базы Института в поселке Шортанды Акмолинской области.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 марта 1998 г. N 220
ГРАФИК
передислокации Института переподготовки и повышения
квалификации государственных служащих (ИПГС)
при Правительстве Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
N !        Мероприятие       !   Ответственные       ! Срок
п/п!                          !   исполнители         ! исполнения
--------------------------------------------------------------------
1  Подготовка проекта          ИПГС, Канцелярия        Февраль
решения Правительства       Премьер-Министра        1998 года
Республики Казахстан        Республики Казахстан
2  Организация филиала         ИПГС
ИПГС в пос. Шортанды                                Март-июнь
Акмолинской области                                 1998 года
3  Организация переподготовки  То же
и повышения квалификации                            Сентябрь
государственных служащих                            1998 года
в филиале
4  Образование ИПГС в          ИПГС, Канцелярия        Поэтапно
поселке Шортанды            Премьер-Министра        1999-
Акмолинской области         Республики Казахстан    2000 гг.
5  Завершение переезда         ИПГС
Института в поселок
Шортанды Акмолинской                                Июль-август
области                                             2000 года
--------------------------------------------------------------------
ю