Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1716 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 23 наурыз N 253. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.30. N 1504 қаулысымен. ~P991504
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Мемлекеттiк акциялар пакетiнiң бiр бөлiгi қор биржасында
сатылатын шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң тiзбесiн бекiту туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1716
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшадағы "7". "ҮМЗ" АҚ" деген жол алынып
тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1716
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 марта 1998 г. N 253. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 сентября 1999 г. N 1504 ~P991504 )
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1716 P961716_ "Об утверждении перечней хозяйствующих субъектов, часть государственного пакета акций которых будет реализована на фондовой бирже" следующее изменение:
в приложении 2 к указанному постановлению строку "7. АО "УМЗ" исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан