Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 3 сәуiрдегi N 285
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17
P980017_
қаулысына мынадай
толықтыру енгiзiлсiн:
Аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспары реттiк нөмiрi
14а, мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"14а "Нотариат туралы"    Әдiлет       ақпан   наурыз   сәуiр"
Қазақстан Респуб.   министрлiгi
ликасының Заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 г. № 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 1998 г. № 285
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января
1998 г. N 17
P980017_
"0 Плане законопроектных работ Правительства Республики
Казахстан на 1998 год" следующее дополнение:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998
год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый
номер 14а, следующего содержания:
" 14а О внесении              Минюст    февраль   март   апрель
изменений и дополнений
в Закон Республики
Казахстан "0 нотариате"                               ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан