Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1859 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 7 сәуiрдегi N 290
Мемлекеттiк iшкi борыштың азаюына байланысты Қазақстан
Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк арнаулы қазынашылық
мiндеттемелерiн шығарудың, айналысқа енгiзудiң және өтеудiң тәртiбi
туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997
жылғы 30 желтоқсандағы N 1859
P971859_
қаулысына мынадай өзгерiс
енгiзiлсiн:
3-тармақтағы "36 944 127" деген сандар "36 850 374" деген
сандармен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. № 1859
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 1998 г. № 290
В связи с уменьшением государственного внутреннего долга Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. № 1859 P971859_ "Об утверждении Положения о порядке выпуска, обращения и погашения государственных специальных казначейских обязательств Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 3 цифру "36 944 127" заменить цифрой "36 850 374".
Премьер-Министр
Республики Казахстан