Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 15 сәуiр N 344
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17
P980017_
қаулысына мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
5-тармақ алынып тасталсын:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарында:
реттiк нөмiрi 14 және 47 жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк номерi 41а жолдармен толықтырылсын:
"41а  1999 жылға арналған    Қаржыминi,   маусым   шiлде   тамыз"
республикалық бюджет   СЖРА
туралы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 г. N 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 1998 г. N 344
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 г. N 17 P980017_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год" следующие изменения и дополнение:
пункт 5 исключить;
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 14 и 47, исключить;
дополнить строками, порядковый номер 41а, следующего содержания:
"41а О республиканском Минфин, АСПР июнь июль август"
бюджете на 1999 год
Премьер-Министр
Республики Казахстан