Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 20 сәуiрдегi N 352
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17
P980017_
қаулысына мынадай
толықтыру енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң аталған қаулымен бекiтiлген
1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспары мынадай
мазмұндағы жолмен, реттiк нөмiрi 14а, толықтырылсын:
14а "Республикалық     Республикалық   наурыз  сәуiр  мамыр
ұлан туралы"       ұлан, СЖРА
Қазақстан          (Стратегиялық
Республикасы       жоспарлау және
Президентiнiң      реформалар
Жарлығына          жөнiндегi
өзгерiстер мен     агенттiк),
толықтырулар       Қаржыминi,
енгiзу туралы      Әдiлетминi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 г. N 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 г. N 352
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16
января 1998 г. N 17
P980017_
"О Плане законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 1998 год" следующее дополнение:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан
на 1998 год, утвержденный указанным постановлением, дополнить
строкой, порядковый номер 14а, следующего содержания:
"14а О внесении изменений  Республиканская  март  апрель  май
и дополнений в Указ        гвардия,
Президента Республики            АСПР,
Казахстан, имеющий               Минфин,
силу Закона,                            Минюст
"О  Республиканской
гвардии"
Премьер-Министр
Республики Казахстан