"Лисаков химия талшығы зауыты" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн иелену, пайдалану және билiк ету құқығын Лисаков арнайы экономикалық аймағының Әкiмшiлiк кеңесiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 21 сәуiрдегi N 364
"Лисаков химия талшығы зауыты" акционерлiк қоғамының өндiрiстiк базасын мейлiнше тиiмдi пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi заңда белгiленген тәртiппен "Лисаков химия талшығы зауыты" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн иелену, пайдалану және билiк ету құқығын Лисаков арнайы экономикалық аймағының Әкiмшiлiк кеңесiне берсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О передаче права владения, пользования и распоряжения государственным пакетом акций акционерного общества "Лисаковский завод химического волокна" Административному совету Лисаковской специальной экономической зоны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 г. N 364
В целях наиболее эффективного использования производственной базы акционерного общества "Лисаковский завод химического волокна" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать права владения, пользования и распоряжения государственным пакетом акций акционерного общества "Лисаковский завод химического волокна" Административному совету Лисаковской специальной экономической зоны.
Премьер-Министр
Республики Казахстан