Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1235 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 18 мамырдағы N 449
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Құрманғазы Сағырбаевтың туғанына 175 жыл толуына әзiрлiк және оны өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1235 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 41, 388-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының қосымшасында:
мерейтой комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Көшербаев Қ.Е.             - Қазақстан Республикасының Бiлiм,
мәдениет және денсаулық сақтау
министрi, комиссия төрағасы болып
Жақсыбеков Ә.Р.            - Астана қаласының әкiмi
Храпунов В.В.              - Алматы қаласының әкiмi
Оразалин Н.М.              - Қазақстан Жазушылар одағының
бiрiншi хатшысы
Әубәкiров Ж.Я.             - Құрманғазы атындағы Алматы
мемлекеттiк консерваториясының
ректоры;
И.Н.Тасмағамбетов, Т.А.Мамашев, Қ.Абдуллаев, Р.Қ.Тоқсейiтов мерейтой комиссиясының құрамынан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 г. N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 1998 г. N 449
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
октября 1996 г. N 1235 "О подготовке и проведении 175-летия со дня
рождения Курмангазы Сагырбаева" (САПП Республики Казахстан, 1996 г.,
N 41, ст.388) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав юбилейной комиссии:
Кушербаева К.Е.    - Министра образования, культуры
и здравоохранения Республики Казахстан,
председателем комиссии
Джаксыбекова А.Р.  - акима города Астана
Храпунова В.В.     - акима города Алматы
Оразалина Н.М.     - первого секретаря Союза писателей
Казахстана
Аубакирову Ж.Я.    - ректора Алматинской государственной
консерватории им. Курмангазы;
вывести из указанного состава Тасмагамбетова И.Н., Мамашева
Т.А., Абдуллаева К., Токсеитова Р.К.
Премьер-Министр
Республики Казахстан