Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 27 мамырдағы N 483
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 27 мамырдағы
N 483 Қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
күшi жойылған шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Экспорттық және импорттық айырбас операцияларына тыйым салу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 шiлдедегi N 984 P950984_ қаулысы.
2. "Экспорттық және импорттық айырбас операцияларына тыйым салу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 шiлдедегi N 984 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1060 P951060_ қаулысы.
3. "Экспорттық және импорттық айырбас операцияларына тыйым салу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 шiлдедегi N 984 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 29 тамыздағы N 1200 P951200_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 29, 356-құжат), 2-тармақтан басқасы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшiн жойған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031 P961031_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлген өзгертулердiң 54-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1998 г. N 483
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 1998 г. N 483
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 г. N 984 P950984_ "О запрещении экспортных и импортных бартерных операций", кроме пункта 5.
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 г. N 1060 P951060_ "О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 г. N 984 "О запрещении экспортных и импортных бартерных операций".
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 августа 1995 г. N 1200 P951200_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 г. N 984 "О запрещении экспортных и импортных бартерных операций" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 29, ст. 356), кроме пункта 2.
4. Пункт 54 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 г. N 1031 P961031_ "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 327).