Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 желтоқсандағы N 1526 және 1998 жылғы 24 ақпандағы N 134 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 27 мамырдағы N 488
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармағының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.13. N 1387
қаулысымен. P991387_
2. "GSM стандартты ұялық байланысын енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 ақпандағы N 134 P980134_ қаулысына:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"GSM және CDMA стандартты ұялық байланыстардың желiсiн құру және пайдалану туралы";
1-тармақ "сондай-ақ CDMA стандартты" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. GSM және CDMA стандартты ұялық байланыстардың желiсiн құру және пайдалану үшiн радиожиiлiктер беру тек конкурстық негiзде, заңдарға сәйкес жүзеге асырылсын";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Қазақстан Республикасының Радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясы конкурс 1998 жылдың IV тоқсанында жарияланатындығын ескере отырып, CDMA стандартты ұялық байланысының желiсiн ұйымдастыру және пайдалану үшiн қажеттi радиожиiлiктер белдеулерiн, екi оператор бөлудi қамтамасыз етсiн";
4-тармақтағы
"Әбiлғазин Д.Р. - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi Бюджет
департаментiнiң директоры" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ержанов О.С. - Қазақстан Республикасының
Қаржы-вице министрi";
6-тармақтың екiншi және үшiншi абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұялық байланыс желiлерiн ұйымдастыру және пайдалану құқығына конкурстар өткiзу туралы ереженi әзiрлесiн және бекiтсiн;
GSM стандартты ұялық байланысының желiлерiн ұйымдастыру және пайдалану құқығына 1998 жылдың II тоқсанында, ал СDМА-ға IV тоқсанында конкурс жариялансын".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1996 г. N 1526 и от 24 февраля 1998 г. N 134
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1998 г. N 488
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 13 сентября 1999 г. N 1387 P991387_ )
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1998 г. N 134 P980134_ "О внедрении сотовой связи стандарта GSМ":
название изложить в следующей редакции:
"О создании и эксплуатации сетей сотовой связи стандартов GSM и СDМА";
пункт 1 дополнить словами "а также стандарта СDМА";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Предоставление радиочастот для создания и эксплуатации
сетей сотовой связи стандартов GSM и СDМА осуществлять в
соответствии с законодательством, исключительно на конкурсной
основе";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Государственной межведомственной комиссии по
радиочастотам Республики Казахстан обеспечить выделение необходимых
полос радиочастот для организации и эксплуатации сетей сотовой связи
стандарта CDMA двух операторов с учетом того, что конкурс будет
объявлен в IV квартале 1998 года";
в пункте 4 строки
"Абулгазин Д.Р.            - Директор Бюджетного департамента
Министерства финансов
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Ержанов У.С.              - вице-Министр финансов
Республики Казахстан";
абзацы второй и третий пункта 6 изложить в следующей редакции:
"разработать и утвердить Положение о проведении конкурсов на право организации и эксплуатации сетей сотовой связи;
объявить конкурс на право организации и эксплуатации сетей сотовой связи стандарта GSM во II, а CDMA - в IV квартале 1998 года".
Премьер-Министр
Республики Казахстан