Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 ақпандағы N 129 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 29 мамырдағы N 492. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.06.19. N 675 қаулысымен. ~P020675
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Тауарларды декларациялау және оларды Қазақстан Республикасының шекарасы арқылы өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 ақпандағы N 129 P930129_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 5, 56-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
аталған қаулының 5-қосымшасында:
мәтiн "Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң" деген сөздерден кейiн "Президенттiң Күзет қызметiнiң" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 февраля 1993 г. N 129
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1998 г. N 492 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 июня 2002 г. N 675 ~P020675
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 февраля 1993 г. N 129 P930129_ "О декларировании и порядке перемещения товаров через границу Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 5, ст. 56) следующее дополнение:
в приложении 5 к указанному постановлению:
в тексте после слов "Комитета национальной безопасности" дополнить словами ", Службы охраны Президента".
Премьер-Министр
Республики Казахстан